Čtvercové ocelové trubky

Metleader poskytují našim zákazníkům kvalitní ocelové čtvercové trubky a další vysoce kvalitní trubky z uhlíkové oceli, potrubí na odlévání oleje, potrubí z nerezové oceli.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Čtvercové ocelové trubky
Metleader poskytují našim klientům nejvyšší kvalitu ocelové čtvercové trubky a další vysoce kvalitní uhlíkové ocelové trubky, potrubí pro odlévání ropy, potrubí z nerezavějící oceli pipe.square steel, je čtvercová trubka, tj. Délka strany stejného ocelového potrubí. Pás je tvořen zpracováním procesu. Jedná se o typ čtvercového tvaru trubice, mnoho druhů materiálu může tvořit čtvercové trubkové těleso.

image003 (001)

Délka strany: 10mm * 10mm-1200mm * 1200mm
Tloušťka: 0,6 mm - 60 mm
Délka: 4-12 metrů
Výrobní standard: ASTM A500, DIN, JIS G3466, EN10210
Hlavní materiál: ASTM A53, ASTM A106, ASTM A210, ASTM A283, ST33, ST37-2, ST52, DIN1626, DIN1629, STPY41, G3452, G3457, S235, S355, Q195-Q235, Q345, 20 #
Technologie: bezešvé; Nebo S švem podle požadavků zákazníků
Povrchová úprava: lakovací olej; Lak; Žárově pozinkované; Galvanizováno za studena. Nebo podle požadavků zákazníka.


Popis a použití ocelových čtvercových trubek
1. Ocelové čtvercové trubky / čtvercová trubka Popis
Trubky z ocelové hrany jsou duté obdélníkové průřezy lehkých tenkostěnných ocelových trubek, také známých jako ocelové ohýbací profily. Je vyroben z pásu Q235 válcovaného za tepla nebo válcovaného za studena nebo válcovací desky, která je tvořena ohýbáním za studena a následným vysokofrekvenčním svařováním. Zvláštní hrubé trubky s tlustým nástřikem za tepla, kromě tloušťky zahušťující se mimo situaci, velikost rohu a okraje přímosti, dokonce překračují úroveň odporového svařování, která vytváří studenou čtvercovou trubku. Komplexní mechanické vlastnosti, svařitelnost, studená, tepelná zpracovatelnost a odolnost proti korozi jsou dobré, s dobrou odolností vůči nízkým teplotám.
2. Ocelové čtvercové trubky Použití
Použití trubek z ocelových čtverců má budovy, výroba strojů, projekty ocelových konstrukcí, stavba lodí, konzoly pro solární energii, konstrukce ocelových konstrukcí, energetika, elektrárna, zemědělství a chemické stroje, skleněná opěrná zeď, podvozky, letiště, rychlostní silniční zábradlí, stavební konstrukce, tlakové nádoby, olejové nádrže, mosty, zařízení pro elektrárny, zdvihací a přepravní stroje a další konstrukce s vysokým zatížením.

image007 (001)


Hot Tags: čtvercové ocelové trubky, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like