Čtvercová trubka z uhlíkové oceli

Výrobce ocelových trubek z uhlíkové oceli Metleader dodává vysoce kvalitní trubky, jako je potrubí z uhlíkové oceli, potrubí pro odlévání oleje, potrubí z nerezové oceli.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Čtvercová trubka z uhlíkové oceli
Výrobce ocelových trubek z uhlíkové oceli Metleader dodává vysoce kvalitní trubky, jako je potrubí z uhlíkové oceli, potrubí pro odlévání oleje, potrubí z nerezové oceli.

Popis a použití ocelových čtverců z uhlíkové oceli
1. Popis čtvercových trubek / čtverců
Čtvercová trubka / trubka je dutý pravoúhlý průřez lehké tenkostěnné ocelové trubky, známé také jako ocelové ohýbací profily. Je vyroben z pásu Q235 válcovaného za tepla nebo válcovaného za studena nebo válcovací desky, která je tvořena ohýbáním za studena a následným vysokofrekvenčním svařováním. Zvláštní hrubé trubky s tlustým nástřikem za tepla, kromě tloušťky zahušťující se mimo situaci, velikost rohu a okraje přímosti, dokonce překračují úroveň odporového svařování, která vytváří studenou čtvercovou trubku. Komplexní mechanické vlastnosti, svařitelnost, studená, tepelná zpracovatelnost a odolnost proti korozi jsou dobré, s dobrou odolností vůči nízkým teplotám.
2. Použití čtvercových trubek / čtvercových trubek
Použití čtvercových trubek / trubek má stavby, výroba strojů, projekty ocelových konstrukcí, stavba lodí, solární kondenzátor, konstrukce ocelových konstrukcí, energetika, elektrárna, zemědělství a chemické stroje, skleněná opěrná zeď, vysokorychlostní silniční zábradlí, stavba, tlaková nádoba, olejová nádrž, most, zařízení pro elektrárny, zdvihací a přepravní stroje a další konstrukce s vysokým zatížením.

image003 (001)

Délka strany: 10mm * 10mm-1200mm * 1200mm
Tloušťka: 0,6 mm - 60 mm
Délka: 4-12 metrů
Výrobní standard: ASTM A500, JG 178-2005, JIS G3466, EN10210
Hlavní materiál: ASTM A53, ASTM A106, ASTM A210, ASTM A283, ST33, ST37-2, ST52, DIN1626, DIN1629, STPY41, G3452, G3457, S235, S355, Q195-Q235, Q345, 20 #
Technologie: bezešvé; Nebo S švem dle požadavků zákazníků
Povrchová úprava: lakovací olej; Lak; Žárově pozinkované; Galvanizováno za studena. Nebo podle požadavků zákazníka.
Balení: Svázané s ocelovými výlety, pak zabalené plastovým materiálem. Nebo podle požadavků zákazníka.
Použití: Široce se používají v mechanické výrobě, stavebnictví, hutnictví, zemědělské stroje, zemědělské skleníky, automobilový průmysl, železnice, dálniční zábradlí, rám kontejnerů, nábytek, dekorace, ocelové konstrukce apod.
Kontrola od třetích stran: Vítáme vás, abyste poslali kontrolující společnost (BV, SGS atd.), Abychom ověřili kvalitu našich konečných produktů.


Nedestruktivní zkouška:
1. Vizuální testování
2. Rádio grafické testování
3. Ultrazvukové testování
4. Testování magnetických částic

image005 (001)


Hot Tags: uhlíková ocel čtvercové trubky, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like