Proti korozi potrubí

Proti korozi potrubí

Vysokotlakého zemního plynu proti korozi potrubí 3pe proti korozi potrubí základní zahrnuje bezešvé ocelové trubky, spirálové ocelové potrubí a potrubní rovný šev. Tří vrstvou polyethylenu (3PE) antikorozní nátěr byl široce používán v potrubí ropného průmyslu pro svou dobrou odolnost proti korozi
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Proti korozi potrubí

Vysokotlakého zemního plynu proti korozi potrubí 3pe proti korozi potrubí základní zahrnuje bezešvé ocelové trubky, spirálové ocelové potrubí a potrubní rovný šev. Tří vrstvou polyethylenu (3PE) antikorozní nátěr byl široce používán potrubí ropného průmyslu pro jeho dobrou odolnost proti korozi, propustnost pro vodní páru a mechanické vlastnosti. 3PE proti korozi potrubí pro život pohřbený potrubí je kritická, stejného materiálu potrubí, někteří zahrabaný v zemi za celá desetiletí bez koroze, několik let na únik. Protože se používají různé druhy potahu.

Anti-Corrosion Pipe.jpg

Hlavní zařízení proti korozi potrubí pro vysokého tlaku zemního plynu: ocelové trubky polštář platformu, Dial trubice jednotka, trakční stroje, potrubí piercing stroje, stroje vysokotlaké pistole, opravy platforma, přenosové vedení, ocelové trubky předehřívací pec, zastřelen trhací stroj sálových přepracování a rozdíl příhradové ocelové potrubí návrat na přenosové lince, rychlý posun vpřed válec skupina, rychle z kola, renovace platformu. Výrobní linka proti korozi potrubí proti korozi mohou být jediné nanesená PEF, dvojvrstvé PEF, dvojitá vrstva PE, dvojitá vrstva pp a 3PE antikorozní operace. Nejmenší φ104mm průměr potrubí zpracování (4"), největší průměr φ1600mm zpracování (63"), maximální zpracovatelské kapacity 350m 2/h výše, výrobní linky zahrnuje ocelové potrubí přenosové soustavy, systém povrchové úpravy, odstranění prachu těla potrubí systém potrubí topného systému, elektrostatické stříkací systém, nátěrový systém, voda chladicí systém.

Anti-Corrosion Pipe 1-258.jpg

Konec řezný systém, hydraulické a pneumatické systémy, testovací systémy a elektronické řídicí systémy. 3PE proti korozi potrubí má dobré izolační výkon, ztráta tepla je pouze 25 % tradiční kanálu, dlouhodobý provoz nebo může uložit více prostředků, evidentně snižují náklady na energii a stále mají relativně silnou vodotěsný a proti korozi a dělat není nutné mít příkop, přímo může být pohřben v podzemí nebo vody v konstrukci je také jednoduché a rychlé a kompletní cena je relativně nízká, při nízké teplotě má také dobrou odolnost proti korozi a odolnost proti nárazu a v určitém prostředí může být také přímo pohřben ve zmrzlé půdě.

Tří vrstvou strukturu polyethylenu antikorozní vrstvy (3PE) proti korozi ocelové trubice složený Epoxidový nátěr a extrudovaného polyethylenu dva druhy antikorozní vrstvy vynikajících vlastností, rozhraňových charakteristiky a chemické odpor Epoxidový nátěr byly spojeny s mechanickou ochranu vlastnostmi z extrudovaného polyethylenu antikorozní vrstvy, který pozoruhodně zlepšil výkon z nich. Tedy jako vnější ochranná vrstva podzemního potrubí je velice výhodné, v současné době jedná se nejmodernější technologie proti korozi potrubí mimo svět. 3PE proti korozi potrubí v souladu s "Dobré antikorozní efekt", "neznečišťující" "Bez obsahu rozpouštědel" "energie", "ekonomický" dobrý princip. Její princip struktury je: dno je uzel epoxidové fúze, střední vrstva je lepidlo, je povrchová vrstva extrudovaného polyethylenu. Jeho vlastnosti jsou vysoká pevnost, odolnost proti korozi, kyselina, alkalické, sůl, dlouhá životnost.

Hot Tags: proti korozi potrubí, Čína, výrobců, dodavatelů, rozměry

Dotaz

You Might Also Like