Výrobci ropy a plynu

Jako výrobci ropných a plynových potrubí patří naši zákazníci společnosti PetroChina, Sinopec, CNOOC a mnoho dalších slavných společností. Důležitou věcí pro výrobce ropných a plynových trubek je, jak zajistit stabilní kvalitu potrubí, aby byla zajištěna bezpečnost velkých projektů.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Výrobci ropovodů a plynů


Jako výrobci ropných a plynových potrubí patří naši zákazníci společnosti PetroChina, Sinopec, CNOOC a mnoho dalších slavných společností. Důležitou věcí pro výrobce ropných a plynových trubek je, jak zajistit stabilní kvalitu potrubí, aby byla zajištěna bezpečnost velkých projektů.

Nyní uvedu několik hlavních informací o ropovodu a plynovodu.

Olejové potrubí
Olejové potrubí se používá k podepření potrubí ropovodu a plynu, aby zajistilo proces vrtání a dokončení celé studny po normálním provozu. Podle různých vrstev hloubky a geologických podmínek by každá jamka měla používat několik vrstev skříně. Pouzdro po pokládce cementového cementování, které se liší od potrubí, nemůže vrtné potrubí znovu použít, patří do jednorázových spotřebních materiálů. Proto spotřeba skříně představovala více než 70% všech ropovodů. Jako výrobci ropných a plynových potrubí musíme slíbit kvalitu potrubí. Pouzdro podle použití může být rozděleno na: katétry, povrchové pouzdro, technické pouzdro a plášť olejové vrstvy.

oil pipeline.jpg

Klasifikace olejového pláště:
různé druhy obalů používaných v procesu těžby ropy
1. Vrtačka pro ochranu povrchu skříně oleje

Wells, aby se zabránilo kontaminaci plytkými a mělkými nádržemi plynu, podporte zařízení pro vrty a udržujte váhu ostatních vrstev skříně.

2.Technický olejový plášť

Oddělujte tlak v různých úrovních, abyste umožnili normální tok vrtací kapaliny a chránili výrobní pouzdro, aby bylo při vrtání instalováno zařízení proti roztržení, těsnící zařízení a zadní trubka.

3.Olejové nádrže (výrobní pouzdro)

Olej a plyn z povrchu zásobní vrstvy, který chrání vrtání, vrtání vrstvy vrtání. Při výrobě olejového pláště je vnější průměr obvykle od 114,3 mm do 508 mm.


Zemní plynové potrubí

ropných a plynových potrubí manufacturers.jpg

Plynovody zemního plynu Odkazuje na potrubí zemního plynu (včetně souvisejícího plynu z produkce ropného pole) z těžebního nebo zpracovatelského závodu na distribuční centrum městského plynárenského nebo průmyslového podniku, známé také jako přenosové potrubí. Použití zemních plynovodů pro přepravu zemního plynu je jediným způsobem, jak dodávat zemní plyn na pevninu. Ze světového potrubí celkem tvoří plynovody asi polovina. Jako výrobci ropovodů a plynovodů rozvíjíme plynovody jako hlavní činnost. Přeprava potrubí zemního plynu má nízké přepravní náklady a pokrývá méně pozemků, rychlou výstavbu, přepravu ropy a plynu, vysoký bezpečnostní výkon, menší ztráty při přepravě, žádné emise "odpadu", riziko úniku malé, malé znečištění životního prostředí, údržba, snadné ovládání, snadné dosažení vzdáleného centralizovaného sledování a dalších výhod.

Hot Tags: výrobce ropy a plynu, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like