Bezproblémové uhlíkové oceli potrubí

Metleader je profesionální dodavatel bezešvé uhlíkové oceli. Máme dost zásob označovat různé velikosti. Je-li žádosti Vítejte váš dotaz kdykoliv. E-mail:salesdirector@metleader.com, skype:yangshumei_1985.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Trubky bezešvé uhlíkové oceli
Bezešvé trubky uhlíkových ocelí je druh pásové oceli. Ocelové potrubí má dutých profilů, které běžně používá pro přenos tekutého potrubí. Jako je ropa, plyn, vodu a některých pevných materiálů. Ocelové potrubí ve srovnání s kruhové oceli, v stejném ohýbání a torzní pevnost, hmotnost je více světla, je ekonomické sekce oceli.

 

Typy uhlíkové oceli bezešvé trubky podle různé funkce:
1. bezešvé trubky pro konstrukční použití je běžně pro obecnou strukturu a strojírenských konstrukcí.
2. fluidní dopravě bezešvé trubky slouží pro dopravu vody, ropy, plynu a dalších tekutin atd.
3. střední tlak kotle bezešvé trubky se používá k výrobě různých struktur nízké středotlaké kotle přehřátá parní potrubí, vroucí vodní potrubí a lokomotivní kotle s přehřáté páry potrubí, potrubí opia, malé dýmových rour a oblouk cihly za použití vysoce kvalitní uhlíkové konstrukční oceli válcované a bezešvých trubek za studena (válcování).
4. vysokotlaké kotle bezešvé trubky se používá pro výrobu vysokotlakých a nad tlak z vodovodního potrubí kotle povrch z vysoce kvalitní uhlíkové oceli, legované oceli a tepelně odolné bezešvé trubky z nerezové oceli.


Uhlíkové oceli bezešvé ocelové trubky z důvodu různých výrobních zpracovává, ale také rozdělena na válcované (extrudovaný) bezešvé ocelové trubky a studené (rolovací) bezešvé ocelové trubky. Trubek za studena (válcování) dělí na kulaté potrubí a zvláštní formoval potrubí.

  image003(001).jpg


Specifikace uhlíkové oceli bezešvé ocelové trubky:
Název produktu: bezešvé uhlíkové oceli
Velikost: DN25-DN500 s tloušťkou stěny různých
Balení: ve svazku nebo hromadně
Dodání: 25-45 dnů

  image007(001).jpg


Hot Tags: bezproblémové uhlíkové oceli potrubí, Čína, výrobců, dodavatelů, rozměry

Dotaz

You Might Also Like