4 palcová uhlíková ocelová trubka

Metleader je profesionální dodavatel trubek z uhlíkové oceli. Máme spoustu zásob, které se vztahují k různým velikostem. 4 palcová uhlíková ocelová trubka má velké množství. Pokud nějaký požadavek přivítá váš dotaz kdykoli. E-mail: salesdirector@metleader.com , skype: yangshumei_1985 .
Chat teď

Podrobnosti o produktu

4 palcová trubka z uhlíkové oceli
4 palcová uhlíková ocelová trubka je velmi běžná velikost trubky z uhlíkové oceli. Může být široce využíván pro ropovody, ropovody a plynovody, chemický průmysl a těžbu ropy. Metleader dodává ocelovou trubku podle ASTM / ASME A106 / SA106, velikost je od DN25-DN500 s rozdílnou tloušťkou stěny. Všechny trubky musí být přijaty přísná kontrola.


Požadavky na zkoušky pro potrubí z uhlíkové oceli A106:
Test hydrostatického tlaku: Zkontrolujte, zda napětí způsobené zkušebním tlakem na stěně trubky odpovídá 60% minimální mezní mezní mezní hodnoty (Smys) stanovené při pokojové teplotě. Maximální tlak NPS 3 a níže nesmí překročit číslo $ psi a větší velikost nesmí překročit 2 800 psi. Tlak zůstává nejméně 5 sekund.


Mechanický test:
Test pevnosti v tahu: přijatelný pro NPS 8 nebo vyšší, vodorovně i vertikálně
Zkouška tahem 8 menší než NPS: Pouze vertikální test
Zkouška vyrovnání: NPS 2 a vyšší
Test ohybu (studený): NPS 2 a níže.


Trubka z uhlíkové oceli je druh pásové oceli. Ocelová trubka má dutý profil, který je široce používán pro přenos potrubí kapaliny. Jako olej, plyn, voda a některé pevné materiály. Ocelová trubka ve srovnání s kulatou ocelou, ve stejné ohybové a torzní síle, hmotnost je více lehká, je ekonomická ocel.


Typy bezešvé trubky z uhlíkové oceli podle různých funkcí:
1. Bezešvé potrubí pro konstrukční použití je obvykle pro obecnou strukturu a mechanickou strukturu.
2. Bezešvé potrubí pro přepravu tekutin se používá pro dopravu vody, oleje, plynu a jiných tekutin apod.
3. Nízkotlaká bezšvíková trubková kotelna se používá pro výrobu různých konstrukcí nízkotlakých kotlů přehřátých parních potrubí, potrubí na vroucí vodu a lokomotivních kotlů s přehřátými párami, opiových trubek, dýmových trubek a obloukových cihel pro použití vysoce kvalitní uhlíkové konstrukční oceli válcované za tepla a studené (válcované) bezešvé trubky.
4. Vysokotlaká bezšvíková trubková kotle se používá k výrobě vysokotlakého a nadkrizového topného povrchu kotlů vodovodní potrubí z vysoce kvalitních uhlíkových ocelí, legované oceli a nerezových trubek bezšňůrových teplem odolných.


Bezešvé ocelové trubky z uhlíkové oceli díky různým výrobním postupům, ale také rozdělené na válcované (extrudované) bezešvé ocelové trubky a studené (válcované) bezešvé ocelové trubky. Studená (válcová) trubka je rozdělena na kulaté potrubí a trubky speciálního tvaru.
Balení 4 palcových trubek z uhlíkové oceli: ve svazku nebo ve velkém balení
Dodání: 25-45 dnů

image003 (001)

image007 (001)


Hot Tags: 4 palcová uhlíková ocelová trubka, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like