Nerezové trubky s redukcí trubky

Peking Metleader Pipeline Technology Inc je profesionální dodavatel a vývozce. Trubka redukce tepla z ušlechtilé oceli je vyrobena z materiálu 304 / 304L a 316 / 316L. Používala se hlavně pro připojení tří trubek. Standardy, které jsme provedli, včetně ANSI / ASME B16.9, DIN, JIS a GOST.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Trubky z ušlechtilé oceli, které redukují odpaliště
Metleader je odborník na trubky z nerezové oceli, které redukují odpaliště. Vyvážíme a dodáváme nerezové odpaliště mnoha zákazníkům s velkým množstvím. Máme rozsáhlou zásobu redukčních odpalů z nerezové oceli, abychom vyhověli specifikacím a standardům zákazníků. Doba dodání je tedy rychlá a včasná.
Často se jedná o výrobní techniku ​​z nerezové oceli s hydraulickým roztažením a lisováním za tepla. Metoda hydraulického roztažení se obvykle používá k výrobě společného tloušťkového potrubí. Za prvé, surovina by měla být řezána podle standardního poměru, pak se odevzdat kus trubky materiálu, aby se vložila do hydraulické formy, kapalina se naplní do potrubí, hydraulický tlak tlačí větev. Tato metoda poskytuje dobrou povrchovou úpravu. Tato metoda však nemůže být vhodná pro výrobu hluboké trubkové trubky.

image001.jpg


U nerezové oceli s velkým průměrem a těžkou tloušťkou stěny nelze vyrobit metodou hydraulického roztažení, ale metodou vytlačování za tepla. Při způsobu vytlačování za tepla se obvykle používá materiálová trubka s větším průměrem než hotový výrobek a odbočka se vytlačuje z trubky pomocí vytlačovacího nástroje. Redukční odpal může být také vyroben nastavením formy, je-li to nutné.

image003.jpg


Tee z nerezové oceli vyráběné metodou hydraulického roztažení je nutné tepelné zpracování. V opačném případě je odpalování velmi snadné. A tepelné zpracování obvykle zahrnuje normalizaci a popouštění, pouze normalizovat strojní kapacitu nemůže splnit standardní požadavek. Kromě toho, že všechny odpaliště by měly být provedeny magnetickým práškem, aby se zkontrolovalo, zda jsou skryté praskliny. Pokud nelze nalézt skryté trhliny, které přinese velké riziko a poškození potrubí. Společnost Metleader vyvezla a dodala mnoho zákazníků z nerezové oceli, která redukuje odpal s velkým množstvím. Naše výrobky se nikdy nestanou kvalitními problémy s prasknutím. Protože naše produkce odpaluje správně a přísně podle standardu ISO a CE. Vždy trváme na našem záměru poskytovat stabilní kvalitu a dobré služby. Je to naše základní pravidlo.

image007 (001)


Stabilita kvality produktů vychází z přísné kontroly. Zvláště nerezové odpaliště, pokud neexistuje žádná přísná inspekce, budou velká potenciální rizika. Vzhledem k tomu, že výrobní technologií tee je větev vyráběná vytlačováním za studena nebo lisováním za tepla, uvnitř větve se snadno vyskytuje vnitřní trhlinka, která se těžko ocitá v očích. Je třeba vyzkoušet trhliny pomocí speciální metody. Metodou testování je obvykle detekce magnetického prášku, což může být díky této metodě snadno rozpoznáno. Všechny naše odpalovací odpory jsou nutné pro testování magnetických částic, aby byla zajištěna dobrá kvalita.

image007_ 副本 .jpg


Specifikace nerezové trubky redukující odpaliště:
Název výrobku: trubka z nerezavějící oceli redukující odpaliště
Velikost: 1/2 "až 48"
Tloušťka stěny: SCH5 až XXS.
Standard: ASME / ANSI B16.9, B16.28, MSS SP-43, JIS B2311 / 2312, DIN a GOST.
Materiál: 304 / 304L, 316 / 316L atd.
Rozsah použití: ropa, ropa a plynovod, chemické zpracování, elektrárna, stavba lodí apod.
Balení: překližka, překližka, karton (1/2 "až 3") nebo dle požadavku zákazníka.
Dodání: 30 dnů pro obecné objednávky.

image011 (001)


Hot Tags: potrubí z nerezavějící oceli redukce odpališť, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like