Tupý svar nerez snížení Tee

Nerez, snížení tee je jednou z forem nátrubkem. To se používá především v místech pobočky hlavních trubek. Beijing Metleader potrubí Technology Inc. je profesionální dodavatel a vývozce různých standardní nerezové oceli snížení tee, včetně ANSI / ASME B16.9, DIN, JIS a GOST.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Tupý svar nerez snížení tee
Výrobní zpracování nátrubkem běžně používá, včetně extrudovaný studené a horké lisování. Všechny trička potrubí musí být uznávanými tepelné zpracování k odstranění stresu, nezáleží na tom, jaký materiál. Jinak tee je velmi snadné být popraskané. A tepelného zpracování obvykle zahrnuje normalizace a popouštění, jen pro to, normalizace kapacita mechanické nemůže setkal standardní požadavek. Kromě toho, že všechny trička by mělo být provedeno kontrolní magnetické práškové zkontrolovat, zda jsou skryté trhliny. Pokud skryté trhliny nelze najít, který přinese velké riziko a poškození potrubí. Metleader má vyvážené a dodává mnoho zákazníků z nerezové oceli tee s velkým množstvím. Naše produkty nikdy nestane kvalitní vydání crack. Protože naše výroba tee, správně a striktně podle standardní žádost. Vždy Trváme na naším cílem poskytovat stabilní kvalitu a dobré služby. Je to naše základní pravidlo.

  image003(001).jpg

Stabilita kvality výrobků pochází z přísné kontrole. Zejména ocelové trubky tee Pokud neexistuje žádné přísné kontrole, bude existovat velké potenciální rizika. Protože výrobní technologie tee je pobočka vyrobené vytlačením studené nebo horké lisování za tepla, uvnitř větev je snadno dojít vnitřního crack, který je těžké najít oči. Je nutné otestovat crack prostřednictvím speciální metody zkušební metoda je obvykle magnetický prášek detekce, crack lze snadno rozpoznána touto metodou. Naše veškeré potrubí trička jsou povinni učinit magnetické metody testování pro zajištění dobré kvality.

  image007_副本.jpg


Specifikace tupý svar z nerezové oceli snížení tee:
Název produktu: tupý svar z nerezové oceli snížení tee
Velikost: 1/2" do 48"
Tloušťka stěny: SCH5 na XXS.
Standardní: ASME/ANSI B16.9, B16.28, MSS SP-43, JIS B2311/2312, DIN, d GOST.
Materiál: 304 / 304L, 316 / 316L atd.
Oblast použití: ropné oleje plynovod, chemické zpracování, elektrárny, lodí atd.
Balíček: překližkové palety, překližkovou kastli, krabička (1/2" do 3") nebo dle customers'request.
Dodání: 30 dnů pro všeobecné objednávky.

  image011(001).jpg


Hot Tags: tupý svar z nerezové oceli snížení tee, Čína, výrobců, dodavatelů, rozměry

Dotaz

You Might Also Like