ASTM A234 WPB Redukční T-kus

Snížení velikosti třícestné hlavy stejného převzetí, zatímco rozvětvení potrubí je menší než velikost převzetí kompetentního. Rozdělené podle procesu: Hydraulické vyboulení: Trojcestné hydraulické vyboulení je proces formování, který rozvětví trubku odbočky axiální kompenzací kovového materiálu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

ASTM A234 WPB Redukční T-kus

Snížení velikosti třícestné hlavy stejného převzetí, zatímco rozvětvení potrubí je menší než velikost převzetí kompetentního.
Rozdělené podle procesu
Hydraulické vyboulení
Trojcestné hydraulické vyboulení je proces formování, který roztahuje odbočnou trubku axiální kompenzací kovového materiálu. Proces je použití speciálního hydraulického stroje, který bude vstřikován do trubice s průměrem třícestného potrubí do kapaliny přes dvě vodorovné strany hydraulického válce současně centrování vytlačovací lisovací trubice, stlačený objem trubky se zmenší, trubice uvnitř kapalné trubice se zmenší a tlak se zvyšuje, jak se objem trubky snižuje. Když je dosažen požadovaný tlak pro roztažení odbočovací trubky, kovový materiál protéká podél dutiny formy pod dvojitým tlakem kapaliny v bočním válci a v trubkové trubce pro rozšíření odbočné trubky.
Trojcestný proces hydraulického vyfukování může být tváření, vyšší produktivita; trojúcestná trubka a tloušťka stěny ramen.
Vzhledem k bezproblémové výbojové hydraulické výbojové technologii potřebné pro větší tonáž, stávající domácí jsou hlavně pro méně než DN400 standardní tloušťky stěny výroby. Vhodnými tvářecími materiály jsou nízkouhlíková ocel, nízkolegovaná ocel a nerezová ocel, které mají relativně nízkou tendenci k vytvrzování za studena a zahrnují některé neželezné materiály jako je měď, hliník, titan a podobně.

ASTM A234 WPB Redukční Tee.jpg

Tváření za tepla
Trojcestné horké tváření je více než trojcestný průměr trubky rozdrcené o velikosti třícestného průměru. Tři spoje tažené za studena V části, kde je odbočná trubka napnutá, je vytvořena díra; polotovar potrubí se ohřeje a umístí do tvarovací formy a do polotovaru potrubí se vloží tryska pro roztahování odbočné trubky; pod tlakem. Během procesu proudí kov směrem k odbočnému potrubí a vytvoří odbočku pod napětím trysky. Celý proces je tvořen radiálním stlačením trubky a protažením odbočné trubky. Odlišení od hydraulického výpalu je kovové odbočovací trubky horkého odbočovače kompenzováno radiálním pohybem potrubí, takže se také nazývá radiální kompenzační proces.
V důsledku použití vyhřívaného temperování se sníží množství materiálu potřebného pro tváření materiálu. Tepová přizpůsobivost materiálu široká, vhodná pro nízkouhlíkovou oceli, legovanou oceli, nerezové materiály; zejména velkého průměru a tloušťky stěny odpalování, obvykle za použití tohoto tvarovacího procesu.
Rozdělena podle materiálu
Uhlíková ocel, nerezová ocel, legovaná ocel, měď, hliník, plast, Arbitration Lek, pvc a tak dále.
Rozdělena výrobní metodou
Top systém, potlačení, kování, lití a tak dále.
Chcete-li vytvořit standardní rozdělení
GB, standard elektřiny, chemický standard, vodní standard, americký standard, německý standard, japonský standard, ruský standard a tak dále

Hot Tags: astma a234 wpb redukce tee, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like