Těsnění z nerezové oceli

Beijiing Metleader Pipeline Technology Inc. je profesionální nerezový odpaliště. Materiál je z nerezové oceli 304, 316, 304L, 316L a tak dále. Velikost je od 1/2 "do 48" s normami ANSI, DIN, JIS a Gost. V případě jakýchkoliv dotazů pošlete mi e-mail na adresu sales@metleader.com.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

nerezové trouby

Beijiing Metleader Pipeline Technology Inc. je profesionální nerezový odpaliště. Materiál je z nerezové oceli 304, 316, 304L, 316L a tak dále. Velikost je od 1/2 "do 48" s normami ANSI, DIN, JIS a Gost. V případě jakýchkoliv dotazů pošlete mi e-mail na adresu sales@metleader.com.
Peking Metleader Pipeline Technology Inc je profesionální dodavatel a vývozce, zabývající se převážně dodávky všech druhů nerezové trouby fitinky.
Třešeň z nerezové oceli je velmi důležitá potrubní armatura. Když mluvíme o ocelovém odpališti, to znamená délku trubky s větví. Třešeň z nerezavějící oceli je druh potrubí, který je značně vhodný pro různé průmyslové odvětví. Trouby se obvykle používají pro různé aplikace různých velikostí. Trojúhelník z nerezové oceli je obvykle instalován ve třech směrech ve třech směrech se stejnými nebo různými průměry, takže ocelové odpaliště mají stejné rozměry a redukující odpal.
Společnost Beijing Metleader Pipeline Technology Inc. dodává potrubní armaturu, která vyrábí teplo z nerez oceli, za studena nebo za tepla. Velikost a průměr ocelového odpaliska splňují různé požadavky. Výroba a dodávka vysoce kvalitních ocelových spojovacích dílů pro různé aplikace je vždy náš cíl trvat. Naše potrubí je testováno a ověřeno pro trvanlivost, přesnost a přesnost.
V Číně mnoho společností dodává dodavatele z nerezové oceli.
Naše rozdíly s nimi jsou následující:
1.Všechna surovina musí být testována před vstupem do továrny.
2.Každý výrobní krok má speciální technik pro kontrolu kvality.
3. Celý proces kontroly je prováděn striktně podle norem ISO a CE.
4.Cestní inspekce je k dispozici, jako SGS, BV, Pony atd.
5.Objemní výrobní zkušenosti již více než 35 let.
Metleader jako dodavatel profesionálních kolen vždy trvá na našem záměru "dodat zákazníkům 100% kvalifikovaných výrobků a dobrých služeb".

nerezové troubynerezové trouby

Název produktu: Tvarovky z nerezové oceli
Materiál: nerezová ocel ASTM 304,316
Standard: ANSI / ASME B16.9
Velikost: od 1/2 "do 48", je k dispozici vlastní služba.
Tlak: sch5 až xxs
Originál: Čína
Značka: Metleader
Balení: překližková paleta, překližka, karton + překližková paleta nebo dle přání zákazníka.
Kontrola: kontrola prováděná sami nebo prohlídkou třetí strany.
Povrchová úprava: černý nátěr, lak nebo antikorozní olej.
Dodání: 25-45 dnů.

nerezová ocelová spojkaobaly z nerezové oceli

O odlitcích z nerezové oceli mají dva standardní: nerezové rovné odpalovací trubky a trubky z nerezové oceli, které redukují odpaliště


Hot Tags: nerezové odpaliště, Čína, výrobce, dodavatelé, rozměry

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit