Bezešvé ocelové trubky rovné Tee tvarovky

Beijing Metleader potrubí Technology Inc. je profesionální dodavatel a vývozce bezešvé ocelové trubky stejné tričko. Rovné t, vyroben z vysoce kvalitních surovin. Odpaliště potrubí pro připojení na větev potrubí.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Bezešvé ocelové trubky rovné tee tvarovky
Ocelové potrubí tee je druh kování, potrubí, která používá pro připojení potrubí... Stejný průměr tee je jeden druh tee. Nátrubkem má dva typy rovná tee a snížení tee, také lze rozdělit na bezešvé triko a svar tee.
Metleader dodávky a exportovat všechny druhy svařování potrubních tvarovek na tupo, výrobní normy ASME/ANSI B16.9, DIN, JIS B2311 a GOST. Rovné t jako jeden z našich hlavních produktů, které jsou široce používány v ropy, chemický průmysl, potrubí zemního plynu a loďařský průmysl. Naše tee byly vyvezeny do mnoha zemí a regionů, jako jsou Spojené státy, Jižní Korea, Japonsko, Střední východ a jihovýchodní Asii. Vzhledem k tomu, naše tee vyrobené v souladu s normou jakosti a podle systému ISO a CE ovládat každého výrobního řetězce, takže kvalita našich produktů je velmi stabilní, důvěryhodné a uznání všech zákazníků.

  image003(001).jpg


Stabilita kvality výrobků pochází z přísné kontrole. Zejména ocelové trubky tee Pokud neexistuje žádné přísné kontrole, bude existovat velké potenciální rizika. Protože výrobní technologie tee je pobočka vyrobené vytlačením studené nebo horké lisování za tepla, uvnitř větev je snadno dojít vnitřního crack, který je těžké najít oči. Je nutné otestovat crack prostřednictvím speciální metody zkušební metoda je obvykle magnetický prášek detekce, crack lze snadno rozpoznána touto metodou. Naše veškeré potrubí trička jsou povinni učinit magnetické metody testování pro zajištění dobré kvality.

  image007.jpg


Balení ocelových potrubí tee, které jsme exportovali, jsou vybírány spolu vysoce kvalitní a bezplatné fumigace překližkovou kastli nebo palet pro přepravu. Ve stejné době můžeme poskytnout vlastní balení dle požadavků zákazníka. Protože tee potrubí by naložena a vyložena při mnohokrát během celé přepravy, silné balení je velmi důležité.

  image011(001).jpg


Specifikace vybavení stejné tričko bezešvé ocelové trubky:
Název produktu: bezešvé ocelové trubky rovné tee kování
Velikost: 1/2" do 72"
Tloušťka stěny: SCH5 na XXS.
Standardní: ASME/ANSI B16.9, B16.28, MSS SP-43, JIS B2311/2312, DIN, d GOST.
Materiál: Uhlíková ocel, ASTM A234 WPB, SS400, ST37.8, ocel 20 atd.
Nerezová ocel: 304 / 304L, 316 / 316L atd.
Legovaná ocel: WP11 ASTM A234 WP5, WP9, WP91, A420 WPL1, WPL6 atd.
Oblast použití: ropné oleje plynovod, chemické zpracování, elektrárny, lodí atd.
Dodání: 30 dnů pro všeobecné objednávky.

  image015(001).jpg


Hot Tags: Bezešvé ocelové trubky rovné tee armatury, Čína, výrobci, dodavatelé, dimenze

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit