Tvarovací trubková uhlíková ocel

Kování potrubí tee uhlíková ocel je druh zásuvky trubkové armatury, které by byly použity pro malé velikosti potrubí spojení s vysokým tlakem. Velikost je od 1/2 palec do 4 palce a tlak zahrnuje 3000 třída, 6000 třída a 9000 třída.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Kování trubkové uhlíkové oceli

Vysokotlaké kovací trubkové odpaliště se vztahuje k odpališti odlévací trubky. Použitím tlakového kování strojů na výrobu kovových polotovarů provádíme plastickou deformaci za účelem získání určitých mechanických vlastností, určitého tvaru a velikosti způsobu zpracování kování. Kování trubkového průmyslu je hlavní technologické kování, kování kování originálních objemných dendritů a sloupcovitých zrn do zrna je jemná a rovnoměrná axiální rekrystalizační organizace, dělá ingot v původní segregaci, poréznost, poréznost, troska a svařování, jako je jeho organizace více pečlivě plasticitu a mechanické vlastnosti kovu. Odlévací odpal, který se vyrábí hlavně pomocí modelu tvarovacího a licího kování, dovnitř do kovové kapaliny, po ochlazení tuhnutí získají muži předem stanovený tvar, velikost a vlastnosti odlévacího procesu. Vysokotlaká kovací trubice je vyrobena převážně z vysokotlaké kovací příruby a vysokotlakého kování.
Obecně řečeno, mechanické vlastnosti odlitků jsou nižší než u kovacího odpaliště. Kromě toho proces kování kovu může zaručit kontinuitu vláknitého tkaniva, kování vláknitého tkaniva a kování bude vypadat konzistentní, kovový průtok je kompletní, může zaručit odpalování s dobrými mechanickými vlastnostmi a dlouhou životností s přesným zápustkovým kováním, vytlačováním za studena, teplota vytlačování a další proces kování, je neomezitelný odléváním.

Kované trubkové trubky carbon steel.jpg

Kované trubkové trouby z uhlíkové oceli mají dva typy, zásuvku a závit.
Velikost: 1/2 "POZNÁMKA DO 4" POZNÁMKA
Třída: 3000 LBS, 6000 LBS, 9000 LBS
Materiál: ASTM A105 / A694 / Grade. F42 / GR 46 / GR 52 / GR 56 / GR 60 / GR 65 / GR 70 atd.
Nízkoteplotní uhlíková ocel A350 LF3 / A350 LF2.
Typy: zásuvka, šroubovací NPT, BSP, BSPT.
Standardní: ANSI B16.11.
Povrchová úprava: antikorozní olej, žárové zinkování.
Balení: pouzdro z překližky.
Kování ocelových trubek z uhlíkové oceli s vysokou kvalitou a vyššími výnosy při vysokých tlacích. Při kování ocelových odpalů je důležité mít rovnoměrnost stěn odpaliště, stejně jako ostré závitování, aby se zabránilo zastavení proudění systému.
Metleader vám pomůže nalézt všechny druhy potrubí z uhlíkové oceli s různými standardy a výrobním procesem. Výběr nás při výběru spolehlivého dodavatele.

Máme také potrubí s rovným T-kusem z uhlíkové oceli, pokud potřebujete tento typ výrobku. Prosím, kontaktujte nás.


Hot Tags: kování trubky tee uhlíková ocel, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like