Strukturální charakteristiky excentrického reduktoru

Kulatost excentrického reduktoru by neměla být větší než 1% průměru příslušného konce a přípustná odchylka musí být v rozmezí 3 mm.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Strukturální charakteristiky excentrického reduktoru

Kulatost excentrického reduktoru by neměla být větší než 1% průměru příslušného konce a přípustná odchylka musí být v rozmezí 3 mm. Standard surovin by měl být v souladu s normami ISO-SY / T5037, GB / T9711, GB / T8163, ASTM A106 / A53, ASTM A105, ASTM A234, ASTM A106, německou normou a požadavky na požadavky zákazníků.
Reduktor je potrubí pro změnu průměru trubky. Formovací proces se obvykle používá ke snížení komprese, rozšíření průměru nebo k redukci průměru a rozšíření průměru a některé specifikace reduktoru mohou být také použity pro lisování.

ss excentric reducer.jpgcs ecc reducer.jpg

A. zalévání / rozšiřování tvarování
Proces smršťování redukčního prvku je ve tvarovací matrici, která se rovná velkému průměru reduktoru, a lisováním axiálního směru trubkového polotovaru se kov pohybuje podél dutiny formy a smršťuje do tvaru. Podle velikosti reduktoru průměru je rozdělena na jedno tvářecí tváření nebo několikanásobné lisování. Následující schéma je schéma soustředného reduktoru.
Tvarování s expandovaným průměrem je trubkový polotovar, který je menší než průměr trubky s různým průměrem a vnitřní průměr vnitřní matrice se rozšiřuje. Rozpínací proces řeší především problém, že reduktor s velkým průměrem není snadné tvořit zužováním a někdy způsob roztažnosti a redukce se kombinuje podle potřeby tváření materiálu a výrobku.
Při procesu smršťování nebo roztažnosti se studený tlak nebo lisování za tepla určuje podle různých materiálů a různých průměrů. Za normálních okolností, pokud je to možné, studený tlak, ale na vícenásobném průměru způsobit vážné vytvrzení situace, by měla být použita hustá tloušťka stěny nebo materiály z legované oceli lisováním za tepla.
B. Formování razí
Vedle použití ocelových trubek jako suroviny pro výrobu reduktoru může být dílčí velikost reduktoru použita také pro lisování ocelového plechu pro výrobu. Tvar matrice používaného při tažení se týká konstrukce velikosti povrchu reduktoru a vylisování ocelové desky po zaschnutí.

Hot Tags: strukturální charakteristiky excentrického reduktoru, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like