Excentrický reduktor z nerezové oceli

Excentrický reduktor z nerezové oceli

Peking Metleader Pipeline Technology Inc. jako jeden z předních výrobců, vývozců a dodavatelů se zaměřuje na export excentrických reduktorů z nerezové oceli. www.metleadeer.com, email: salesdirector@metleader.com.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

excentrický reduktor z nerezové oceli

Peking Metleader Pipeline Technology Inc. je profesionální dodavatel, který se zabývá především vývozem všech druhů excentrických reduktorů. Ocelové excentrické reduktory se používají v potrubních systémech pro připojení dvou trubek s různými průměry. Převodník má dva rovnoběžné konce, které jsou navzájem přesazeny, takže kování má okraj v jedné linii s oběma rozměry trubek. Máme kompletní řadu 304 a 316 nerezových tupo svařených reduktorů, včetně soustředného reduktoru a excentrického reduktoru v souladu se současným potrubním systémem. Náš reduktor využívá výhody vysoké pevnosti a odolnosti proti korozi, které jsou vhodné pro různé průmyslové odvětví. Náš vysoce kvalitní excentrický reduktor z nerezové oceli má různé specifikace a tloušťku stěny od S5 do S80.
Společnost Beijing Metleader Pipeline Technology Inc. byla založena v roce 1982 a je známým výrobcem, obchodníkem a dodavatelem nerezového excentrického reduktoru. Rychle rostou na mezinárodním trhu od stabilní kvality a dobrého servisu. Současně poskytujeme přizpůsobená řešení podle specifických požadavků zákazníků. Naše výrobky jsou široce používány v mnoha průmyslových odvětvích. Všechny aktivity jsou řízeny vysoce efektivními profesionály, kteří usilují o poskytnutí excentrických reduktorů prefektu. Vyberte si naši společnost, kterou získáte nejen kvalitní excentrický reduktor, ale i dodávku včas.

excentrický reduktor z nerezové oceliexcentrický reduktor z nerezové oceli

excentrický reduktor z nerezové oceli ANSI B 16.5

Jsme dobře známý podnik z nerezové excentrické redukce pro globální zákazníky. Tyto reduktory jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Mohou být použity v mnoha průmyslových odvětvích, včetně petrochemického, ropného a plynárenského průzkumu, elektrárny a stavby lodí. Instalace je jednoduchá a tyto lokty lze přizpůsobit podle požadavků zákazníka.
excentrický reduktor z nerezové oceli
Velikost: 1/2 "až 72"
Tloušťka stěny: SCH20, SCH30, SCH40, STD, SCH80, XS, SCH60, SCH80.
Typ: bezešvé / ERW / svařované / vyrobené
Forma: Reduktor-soustředný reduktor-excentrický reduktor
Materiál: ASTM A420 304, 304L, 316, 316L
Balení: překližková paleta, pouzdro, karton nebo dle přání zákazníka.
Dodání: od 25 dnů do 45 dnů.

Hot Tags: excentrický reduktor z nerezové oceli, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit