Ecc Reducer Sch 40

Ecc reduktor sch 40 také volá excentrický reduktor. Ekc reduktor výstředníkové velikosti je hlava kruhu, který není na stejné čáře.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ecc Reducer Sch 40
Ecc reduktor výstředníkové velikosti je hlava kruhu, který není na stejné čáře. Jejím úkolem je zdi nebo vložení potrubí bez uchopení prostoru a připojení k dvěma různým kanálem kalibru, změna velikosti průtoku.


Distribuce stresu Úpravy
(1) Ohybový moment rozdílu tlakového rozdílu koncentrického reduktoru pod vnitřním tlakem způsobuje relativní otevírání a relativní kontrakci malého konce velkého konce.
(2) Nejdůležitější je maximální obvodové napětí vnitřního povrchu a vnější plocha excentrické strany excentrického reduktoru při vnitřním tlaku.

image003 (001)

Úpravy
Velikost hlavy (reduktor) je trubka s průměrem trubky. Formovací proces se obvykle používá ke snížení komprese, rozšiřování průměru nebo k redukci průměru a rozšíření průměru a některé specifikace reduktoru mohou být také použity pro lisování.
A. zalévání / rozšiřování tvarování
Proces vytváření smršťování hlavy velikosti je stejný jako velikost velkého konce průměru trubkového polotovaru do tvářecí formy, ve směru trubky podél osy stlačení, takže kov podél formy pohyb dutin a tvorba kontrakce. Podle velikosti reduktoru průměru je rozdělena na jedno tvářecí tváření nebo několikanásobné lisování.
B. Formování razí
Kromě použití ocelových trubek jako hlavice s velikostí produkce surovin může být velikost některých velikostí hlavy také použita pro výrobu ocelových plechů pro lisování plechů. Tvar výkresu výkresu je navržen s ohledem na velikost vnitřního povrchu hlavy a vysekávání ocelové desky po vytvoření výplně s lisovnicí.


Velikost hlavy před lepením, nanášení suché tkaniny bude na straně úst a na vnější straně ošetření stíracím hrdlem, když je povrch lepkavého oleje čistý čistým acetonem, je třeba si uvědomit několik bodů:
1, řídící ráže: norma DIN (dn10-dn150), standard 3A / IDF (1/2 "6"), standard ISO (ф12.7-ф152.4);
2, mezinárodní průmyslové normy: DIN, ISO, SMS, 3 A, IDF atd.
3, Materiály produktu: Nerezová ocel 304, 316, 316L;
4, kvalita a použití: velikost hlavy uvnitř i vně s vysokým stupněm zpracování leštících zařízení, aby bylo dosaženo požadavků na přesnost povrchu; Tento produkt je použitelný pro mléčné výrobky, potraviny, pivo, nápoje, léčiva, kosmetiku a další průmyslová odvětví;
5, externí zpracování: podle požadavků uživatelů na mapování, zpracování vzorku nestandardních produktů;
6, Režim připojení: typ svorky (rychlé působení), typ svařování, závit (přímý připojení).

image007 (001)


Hot Tags: ecc reducer sch 40, Čína, výrobce, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like