Uhlíkové oceli A234 WPB 8 * 6 Ecc reduktor

Beijing Metleader potrubí Technology Inc. speciálně poskytnout uhlíkové oceli tvarovka. V současné době jsme exportovali dávky uhlíku z oceli A234 WPB 8 * 6 ecc reduktor. Materiál: ASTM A234 WPB velikost: 8 X 6 palců, tloušťka stěny SCH40.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Uhlíkové oceli A234 WPB 8 * 6 ecc reduktoru


Beijing Metleader potrubí Technology Inc. je ISO 9001: 2008 a CE certifikované společnosti. Naše firma je známá pro poskytování vysoce kvalitní zadek svařování excentrická redukce. Excentrická redukce je speciálně navržen pro připojení dvou různých velikostí trubek. Excentrická redukce má zúžené, nakloněné šikmé tvar s jedné strany a symetrický zdroj toku a na druhou stranu. Ty se používají dvě trubky ke snížení toku kapaliny nebo plynu do čerpadla. Excentrická redukce lze také použít v opačném zvýšit tok hmoty. Naše uhlíkové oceli, excentrická redukce je vyrobena z vysoce kvalitní uhlíkové oceli A234 WPB, mosaz a dle požadavků zákazníků je k dispozici.
Tyto excentrická redukce lze také pozinkované zvýšit zinkové vrstvy pro zlepšení odolnosti proti korozi a dlouhodobá životnost. Naši zákazníci si mohou vybrat také velikost, barvu, tvar a velikost těchto excentricity přechodky. Máme také excentrická redukce se závitem a bez závitu. Máme všechny druhy Excentrické redukční tvarovky podle potřeby. Naše excentrická redukce je oblíbená u zákazníků díky své odolnosti a vynikající kvalitu. Toto jsou velmi ekonomické ceny. Produkt doručit včas a udržovat správné péči k zajištění spokojenosti zákazníků.
Nedávno jsme dovezli hodně uhlíku z oceli A234 WPB 8 * 6 ecc redukce do Malajsie s velkým množstvím. Materiál: Uhlíková ocel A234 WPB. Velikost: 8 X 6 palce tloušťka stěny: SCH40 balení: překližkové palety a case.

ecc CS reducer.png

plywood case packed ecc reducer


Hot Tags: uhlíkové oceli a234 wpb 8 * 6 ecc reduktor, Čína, výrobci, dodavatelé, dimenze

Dotaz

You Might Also Like