6 palcový na 4 palce Ecc Reducer

6 palcový na 4 palce Ecc Reducer

6 palcový až 4 palcový trubkový ekc reduktor Peking Metleader potrubní technologie inc vyrábí a dodává vysoce kvalitní 6 palcový až 4 palcový trubkový reduktor ecc. Ve srovnání s koncentrickým redukčním zařízením (abb con con reducer) je excentrický reduktor (abb ekc reduktor), nemá společnou středovou osu. Takže v mnoha ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

6 palcový až 4 palcový trubkový reduktor ecc

Plynárenská technologie Beijing Metleader Inc. vyrábí a dodává vysoce kvalitní redukční ventil s průměrem 6 palců až 4 palce. Ve srovnání s koncentrickým redukčním zařízením (abb con con reducer) je excentrický reduktor (abb ekc reduktor), nemá společnou středovou osu. Takže v mnoha konstrukcích se vždy používá ekcentický reduktor, aby se předešlo některým problémům, které by reduktor nemohl vyřešit.

timg (24)cs reducers.jpg


Například v potrubí kapalné fáze, pokud používáme reduktor s dolní plochou, by se na spodku potrubí mohly hromadit nečistoty, aby se ovlivnila plynulost potrubí. V tomto případě je nejvhodnější volba reduktoru trubek ecc.
Redukce 6 cm až 4 palce trubek ecc jsou nejoblíbenější velikostí. Takže máme na skladě spoustu redukčních produktů těchto velikostí, které jsou v souladu s normami ASME B16.9 vyrobeny z uhlíkové oceli A105.

Výběr a instalace reduktoru s průměrem 6 palců až 4 palce
Když je excentrická velikost hlavy v zařízení, pokud je v potrubí změněna kapalina, ať už je větší nebo menší, je-li rychlost změny malá, měla by být použita excentrická velikost hlavy.
Excentrická velikost hlavy v instalaci by neměla být v místě změny změny akumulace plynu nezbytná, aby se zabránilo fenoménu kavitace. Pokud je potrubí shora dolů čerpadlo, mělo by být umístěno v horní části polohy instalace hlavy s excentrickými rozměry.

Materiál: uhlíková ocel A105 A106 A234 WPB
Nerezová ocel 304 304L 316 316L

Hlavní produkty 6 palce až 4 palce trubek ecc reduktor:
6 palcový * 5 palcový trubkový reduktor ecc
6 palcový * 4 palcový trubkový reduktor ecc
6 palcový * 3 palcový reduktor ekc
5 palců * 4 palcový reduktor ekc redukce
5 palcový * 3 palcový trubkový reduktor ecc


Relativní produkty:

potrubní tvarovky .jpg

Hot Tags: 6 palcový až 4 palcový trubkový reduktor ecc, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like