Definice a aplikace nerezové oceli Koncentrický redukční a excentrický reduktor

Co je excentrický reduktor a soustředný reduktor? Jak může být použit excentrický reduktor a soustředný reduktor?
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Definice a použití trubek z nerezové oceli Koncentrický redukční a excentrický reduktor

Řídicí jednotka z nerezavějící oceli je často používána v průmyslu, především pro připojení potrubí. Na mnoha místech jej budeme používat, ale protože reduktor je rozdělen na soustředné a excentrické, měli bychom si ujasnit, jak se liší, zda jsou odlišné, zda jsou jejich jednotlivé a nižší, takže v aplikaci uděláme správné výběr a použití hladší. Co je excentrický reduktor a soustředný reduktor? Jak může být použit excentrický reduktor a soustředný reduktor? Podívejme se na to tady.
1. Co je excentrický reduktor a soustředný reduktor?
Redukční jednotka se také nazývá velikost hlavy, která se používá k připojení různých velikostí trubice, obecně je rozdělena na excentrické reduktory a soustředné reduktory. Excentrický reduktor se vztahuje k trubici s jiným průměrem, která není ve stejné lince jako střed. Jejím úkolem je zdi nebo vložení potrubí bez uchopení prostoru a připojení k dvěma různým kanálem kalibru, změna velikosti průtoku. Průměrná trubka středu ve stejné řadě se nazývá soustředný reduktor. Formovací proces se obvykle používá ke snížení komprese, rozšíření průměru nebo k redukci průměru a rozšíření průměru a některé specifikace reduktoru mohou být také použity pro lisování.
koncentrický reduktor.pngexcentrický reduktor.png

2. 1) Použití excentrického reduktoru:
Průměr otvoru potrubí na obou koncích výstředníku se používá pro připojení trubek nebo přírub různých průměrů. Excentrický reduktor na obou koncích ústí trubky, ve středu stejné osy, když je průměr, osa pozice trubky, pozice trubky zůstává nezměněna, obvykle se používá pro plyn nebo svislý průměr potrubí kapaliny. Excentrický reduktor na obou koncích obvodu trubice, který se obvykle používá pro vodorovné potrubí kapaliny. Excentrická redukční trubka vpichu dotyčnicového bodu nahoru, známý jako nejvyšší úroveň instalace, obvykle používaný pro vstup do čerpadla, který vede k odsávání, dotyčný bod směrem dolů se stává dnem instalace, obvykle používaný pro regulaci instalace ventilu, použití sítě PAI. Excentrický reduktor je výhodný pro průtok kapaliny, porucha průtoku kapaliny je menší, když se změní průměr, takže plyn a vertikální potrubí kapaliny používají koncentrický reduktor pro změnu průměru. Hlava s excentrickými rozměry je na jedné straně plochá, je výhodná pro výfukové potrubí nebo vypouštěcí kapalinu, usnadňuje pohon a generální opravu, proto vodorovná instalační kapalina obecně používá excentrickou redukční trubku.
2). Jak používat soustředný reduktor:
Koncentrický reduktor nevytváří koroze, pitting, rzi nebo oděru. Může hrát v průmyslu dobrou roli a výkon. Koncentrický reduktor v určitém průmyslu a oboru, který ukazuje důležitou roli a výkonnost při použití zobrazení některých a charakteristik, koncentrických reduktorů nebo stavebních materiálů ve vysoce pevných materiálech. Koncentrický reduktor odolný vůči vzduchu, páru, vodě a jinému slabému korozivnímu prostředí a kyselinám, alkalickým látkám, korozi žíravých ocelí, jako je sůl. Také známá jako nerezová ocel odolná vůči kyselinám. V praktických aplikacích se ocel, která se často koroduje slabým korozním prostředím, nazývá soustředný reduktor a ocel, která je korozivzdorná vůči chemickému médiu, se nazývá kyselinou odolnou ocelí vzhledem k rozdílu chemických složek mezi nimi. nejsou nutně odolné proti korozi chemických médií, zatímco ty jsou obecně odolné proti korozi.
Po podrobném uvedení excentrického reduktoru a koncentrického reduktoru bychom měli jasně pochopit jejich hlavní rozdíly. Protože mají své vlastní specifické atributy a charakteristiky, budou uplatňovány na různých místech a budou hrát velkou roli. Když to víme, v budoucnu, když použijeme reduktor, srdce bude vědět, jak si vybrat.

Hot Tags: definice a použití nerezových trubkových souosých reduktorů a excentrických reduktorů, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like