Koncentrické redukční svaru

Metleader je vývozce a dodavatele soustředné svaru reduktor s mírné ceny a stabilní kvalitu. Všechny naše výrobky jsou vyráběny podle norem ISO a CE. Vítáme Váš dotaz kdykoliv. E-mail:salesdirector@metleader.com, skype:yangshumei_1985.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Koncentrické redukční svaru
Koncentrické redukční má dva typy, jeden americký bezproblémové koncentrické redukční, ten druhý je svar koncentrické redukční. Materiál bezešvých reduktoru je ocelové trubky, ale materiál svaru reduktoru je ocelová deska.

Soustředné redukce slouží k připojení trubky nebo trubice oddíl na stejné ose. Koncentrické redukční je kuželovité, která se obvykle používá pro odchylky průměru mezi trubkami. Oba konce koncentrické redukční mají různé průměry pro dosažení účelu připojení dvou různých průměrů potrubí owith. Její menší konec je připojen pomocí menší trubky, zatímco větší konec je spojen s větší potrubí. Konci soustředné reduktoru je umístěna společně kuželovou přechod části tvoří jedinou složku. Na koncích soustředné reduktor lze bezproblémově integrované nebo svařované. Například, kdy potrubí 2 "trubky přechod na 1", horní nebo dolní části potrubí není nutné udržet úroveň. Tato Přechodka lze použít, když dojde ke změně v průměru nebo plurality průměrů. Na rozdíl od excentrická Redukce koncentrické redukční má společný centrální katětr. Koncentrické redukční tvarovky jsou užitečné, když kavitace je přítomen. Excentricita dochází, když je posunut ke středové čáře. Průměr svaru soustředné reduktoru je velký než bezproblémové reduktor, který se obecně od 26 palců 72 palců a běžně používá pro nízkotlaké plynovody.

     image003_副本.jpg


Metleader jako přední světový vývozce a dodavatele zadek svařované potrubní tvarovky, naše koncentrické redukční byly exportovány do mnoha zemí a oblastí. Koncentrické redukční svaru lze vyrobit dle specifikace zákazníků. Svar reduktoru je jeden typ tvarovka produkované ocelového plechu vzhledem ke své velké velikosti. Technologie výroby je také formování, jednak užívání dvou ocelových plechů do reduktoru formy tvoří zahřátí pak sloučil dvě desky. A chyba detekce testování je velmi potřebné pro svar soustředné reduktorem.


Specifikace svaru soustředné reduktoru, které dodáváme:
Název produktu: svařovat koncentrické redukční
Velikost: 26" na 72"
Tloušťka stěny: SCH20, STD, SCH40, XS, SCH80, SCH100, SCH120, SCH160, XXS.
Standardní: ASME/ANSI B16.9, JIS B2311/2312, DIN, d GOST.
Materiál: Uhlíková ocel, ASTM A234 WPB, SS400, ST37.8, ocel 20 atd.
Nerezová ocel: 304 / 304L, 316 / 316L atd.
Legovaná ocel: WP11 ASTM A234 WP5, WP9, WP91, A420 WPL1, WPL6 atd.
Oblast použití: ropné oleje plynovod, chemické zpracování, elektrárny, lodí atd.
Balíček: překližkové palety, překližkovou kastli, krabička (1/2" do 3") nebo dle customers'request.
Dodání: 30 dnů pro všeobecné objednávky.

  image007(001).jpg


Hot Tags: svar soustředné reduktoru, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit