Koncentrický reduktor z nerezové oceli

Reduktor, kterým se střed kružnice ve stejné řadě nazývá soustředný reduktor. Formovací proces se obvykle používá pro lisování redukčního průměru, rozšiřování průměru nebo zmenšení průměru a rozšíření průměru a některé specifikace reduktoru mohou být také použity pro lisování.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Trubkový reduktor z nerezové oceli
Koncentrický reduktor
Koncentrický reduktor z nerezavějící oceli je druh potrubí, který je aplikován na připojení dvou trubek s různým průměrem. Koncentrický reduktor z nerezové oceli má mnoho tvarů a velikostí, aby vyhovoval požadavkům na instalaci hlavního potrubí v průmyslu. Jedná se o jedno z nejčastěji používaných průmyslových potrubních armatur v potrubním systému pro různé velikosti potrubí. Střed kruhu soustředného redukčního potrubí je ve stejné lince. Výrobní technologií je lisování tvarování. Podle velikosti reduktoru průměru je rozdělena na jedno tvářecí tváření nebo několikanásobné lisování.

image001.jpg

Metleader Pipeline Technology Inc., vývozce, výrobce a dodavatel nerezového trubkového koncentrického reduktoru. Koncentrický reduktor se používá k správnému snížení vstupu a výstupu čerpadla. Koncentrický reduktor také umožňuje, aby se vstupní i výstupní konce vyrovnaly společné středové ose. Některé důležité parametry pro výběr soustředného reduktoru jsou tlak / vakuum, maximální tlačná síla, přibližná síla, rychlost elongace atd. Jsou vyráběny v různých slitinách, rozvrženích, rozměrech a konfiguracích příruby. Ve vstupním sacím otvoru čerpadla s použitím soustředného reduktoru se často snižuje vzduch. Koncentrický reduktor šetří místo instalace a snižuje náklady. Při použití soustředného reduktoru musí být potrubní systém upevněn.

image005_ 副本 .jpg


Specifikace nerezového trubkového koncentrického reduktoru
Název produktu: Koncentrický reduktor z nerezové oceli
Standard: ANSI B16.9 / 16.28, ASTM A53 / A106, API 5L, DIN2605 / 2615/2616, JIS P2311 / 2312 tloušťka: SGP, STD, SCH40, SCH80, SCH160. XS, XXS a další.
Materiál: uhlíková ocel, legovaná ocel, nerezová povrchová úprava: čirý olej, antikorozní černý olej nebo žárové zinkování.
Velikost: 1/2 "-72"
Tloušťka stěny: SCH5, SCH10, SCH20, STD, SCH40, XS, SCH80, SCH100, SCH120, SCH160, XXS.
Standardní: ASME / ANSI B16.9, JIS B2311 / 2312, DIN a GOST.
Materiál: 304 / 304L, 316 / 316L, 321 atd.
Rozsah použití: ropa, ropa a plynovod, chemické zpracování, elektrárna, stavba lodí apod.
Vlastnosti: nízká tepelná vodivost, odolnost proti korozi, vysoká pevnost v tahu.
Balení: překližka, překližka, karton (1/2 "až 3") nebo dle požadavku zákazníka.
Dodání: 30 dnů pro obecné objednávky.

image009 (001)


Hot Tags: nerezový trubkový soustředný reduktor, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like