Potrubí, montáž koncentrické redukční

Soustředné redukce slouží k připojení segmenty potrubí nebo potrubí segmenty na stejné ose. Soustředné reduktoru je kónický a používané pro průměr posun mezi trubkami.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Potrubí, montáž koncentrické redukční

Soustředné redukce slouží k připojení segmenty potrubí nebo potrubí segmenty na stejné ose. Soustředné reduktoru je kónický a používané pro průměr posun mezi trubkami. Například když 1 potrubí přechází do potrubí 3/4, horní nebo dolní části potrubí není nutné uchovávat úroveň. Tato Přechodka lze použít, když je změna jednoho průměru nebo několika průměrů. Na rozdíl od excentrická Redukce koncentrické redukční má společnou osu. Koncentrické redukční je velmi užitečné při kavitaci. Excentricita dochází, když osa kompenzuje.

Pipe Fitting Concentric Reducer.jpg

Potrubí, montáž koncentrické redukční hlavy klasifikace a účel
1, průměr kontroly: norma DIN (DN10-DN150), 3A / norma IDF (1/2 "-6"), ISO standard (Ф12.7-Ф152.4); 2, mezinárodní průmyslové normy: DIN, ISO, SMS, 3A, IDF, atd.;
3, materiály o výrobku: nerez 304,316,316 L;
4, kvalitu a použití: výrobky jsou ošetřeny špičkové leštící zařízení uvnitř a vně požadavkům povrchu přesností. Tento produkt je vhodný pro průmyslové oblasti mléčné výrobky, potraviny, pivo, nápoj, farmacii a kosmetice.
5, externí zpracování: dle požadavků uživatele mapovat, vzorek, zpracování nestandardních výrobků;
6, připojení: svorky (rychlé načítání) typ, svařování, typ závitu (live). Jiný průměr potrubí připojeno do kanálu, ale také různé pro různá průmyslová odvětví jsou různé.
Pokud chcete vědětECC reduktornebo ECC redukce dimenze. Můžete nás kontaktovat e-mailem sales@metleader.com

Hot Tags: potrubí, montáž soustředné reduktoru, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like