Koncentrický redukční ventil

Koncentrický redukční ventil

Materiál Concentric redukcí trubek je prováděn ASTM A106 / a53 Grb, api 5L, APT5CT, ASTM A105, ASTM A234, ASTM A106, DIN německé normy a požadavky zákazníků. Kulatost reduktoru nesmí být větší než 1% odpovídajícího koncového průměru a přípustná odchylka je ± 3 mm. V poslední době naši zákazníci podle velikosti nabídky mé hlavy, potvrzují kvalitu našich výrobků a přidávají objednávky.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Koncentrický redukční ventil

Materiál souosého reduktoru trubek se provádí podle ASTM A106 / a53 Grb, api 5L, APT5CT, ASTM A105, ASTM A234, ASTM A106, DIN německých standardů a požadavků zákazníků. Kulatost reduktoru nesmí být větší než 1% odpovídajícího koncového průměru a přípustná odchylka je ± 3 mm. V poslední době naši zákazníci podle velikosti nabídky mé hlavy, potvrzují kvalitu našich výrobků a přidávají objednávky.

koncentric reducer.jpg

Technologie reduktoru soustředných trubek:
Koncentrický redukční ventil je druh trubky pro průměr trubky. Obecně se používá při tvářecím procesu ke snížení velikosti stlačení, roztažení stlačení nebo zmenšení průměru a expanze tlaku, může být pro určité specifikace trubky s různým průměrem také použito lisování.
1.Proces smršťovacího průměru
Proces smršťování redukčního tělesa se provádí tak, že se do tvarovací formy lisuje trubička se stejným velkým průměrem reduktoru a potom může být kov vytvořen podél dutiny formy lisováním podél axiálního směru trubkového polotovaru. Podle velikosti reduktoru je rozdělen na jedno lisovací formování nebo několik lisovacích tváření. Níže uvedený obrázek je schematickým schématem tvarování souosého reduktoru.
2.Zvětření procesu průměru
Zvětšený průměr žlábku trubek je menší než velký průměr reduktoru a vnitřní průměr žlábku trubky je tvořen vnitřní matricí.
Rozpínací proces řeší hlavně situaci, kdy redukční prvek s velkým průměrem není snadné tvořit zmenšením průměru a někdy se kombinuje se způsobem zvětšování průměru a redukčním průměrem podle potřeby tváření materiálu a výrobku. Při procesu smršťování nebo roztažení deformace se studený tlak nebo lisování za tepla určuje podle různých materiálů a měnícího se průměru.
Za normálních okolností, pokud je to možné, použití chladného tlaku, ale množství variabilního průměru způsobené vážným zpracováním vytvrzování situace, tloušťka tloušťky skříně nebo materiálů z legované oceli by měla používat lisování za tepla.
3.Stamping proces

reducer weld.jpgsouosý reduktor potrubí buttweld.jpg

Vedle použití ocelových trubek pro výrobu reduktoru lze některé ze specifikací reduktoru použít také k výrobě procesu lisování ocelových plechů.

souosé potrubní redukce feedback.jpg

Zaručuje proces produktu a zaručuje kvalitu produktu. Vzhledem k tomu, že výroba uhlíkových ocelových trubek části 36 let starších výrobců, naše společnost je moderní technologie a efektivní, ve zlepšování kvality výrobků ve stejnou dobu, snížit náklady na výrobky, nechat zákazníky.
Proto naši zákazníci jsou po mnoho let soustavnou spoluprácí zákazníků, naše výrobky v klidu, důvěryhodnost naší společnosti více důvěry. Příznivci nových a starých zákazníků, pokud máte nějaké dotazy ohledně soustředného reduktoru trubek, můžete nás vždy konzultovat. Dáme vám nejrychlejší odpověď, nejlepší citace, nejkomplexnější službu. Tvar zápustky používaného pro napínání se týká návrhu povrchového rozměru trubky s různým průměrem, lisování a tažení plechu po děrování.

Hot Tags: concentric redukce trubek, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit