3 palce na 2 palce redukce trubky

Konkurenceschopné ceny a vysoce kvalitní 3 palce až 2 palce redukce trubek jsou na skladě, kontaktujte nás, pokud budete potřebovat. S příchodem nového čínského roku výrobci zpomalili tempo výroby. Mnoho horkých výrobků je těžké koupit.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

3 palce až 2 palce redukce potrubí

Konkurenceschopné ceny a vysoce kvalitní 3 palce až 2 palce redukce trubek jsou na skladě, kontaktujte nás, pokud budete potřebovat. S příchodem nového čínského roku výrobci zpomalili tempo výroby. Mnoho horkých výrobků je těžké koupit.

3 palce až 2 palce reducer.jpg

Výroba bezešvých reduktorů trubek o průměru 3 palce až 2 palce
Reduktor (velikost hlavy) je druh potrubí pro průměr trubky. Obecně se používá při tvářecím procesu ke snížení velikosti stlačení, roztažení stlačení nebo zmenšení průměru a expanze tlaku, může být pro určité specifikace trubky s různým průměrem také použito lisování.
A. Zvětšování průměru / zvětšení průměru
Proces smršťování redukčního tělesa se provádí tak, že se do tvarovací formy lisuje trubička se stejným velkým průměrem reduktoru a potom může být kov vytvořen podél dutiny formy lisováním podél axiálního směru trubkového polotovaru. Podle velikosti reduktoru je rozdělen na jedno lisovací formování nebo několik lisovacích tváření. Níže uvedený obrázek je schematickým schématem tvarování souosého reduktoru. Schematické schéma tvarování shrnovacího soustředného reduktoru
Zvětšený průměr žlábku trubky je menší než velký průměr reduktoru a vnitřní průměr žlábku trubky je tvořen vnitřní matricí. Rozpínací proces řeší hlavně situaci, kdy redukční prvek s velkým průměrem není snadné tvořit zmenšením průměru a někdy se kombinuje se způsobem zvětšování průměru a redukčním průměrem podle potřeby tváření materiálu a výrobku. Při procesu smršťování nebo roztažení deformace se studený tlak nebo lisování za tepla určuje podle různých materiálů a měnícího se průměru. Za normálních okolností, pokud je to možné, použití chladného tlaku, ale množství variabilního průměru způsobené vážným zpracováním vytvrzování situace, tloušťka tloušťky skříně nebo materiálů z legované oceli by měla používat lisování za tepla.
B. Formování razí
Vedle použití ocelových trubek pro výrobu reduktoru lze některé ze specifikací reduktoru použít také k výrobě procesu lisování ocelových plechů. Tvar matrice používaného pro roztahování se týká konstrukce rozměru povrchu trubky s různým průměrem, vylisování a tažení plechu po děrování.

3 palce až 2 palce reduktor1.jpg

Chemické složení Analýza reduktoru trubek 3 palce až 2 palce

A105 Složení,%

Uhlík, max

0,22

Mangan

0,60-1,05

Fosfor, max

0,035

Síra, min

0,040

Silikon, min

0,15-0,30

Chrome, max

0,30

Měď, max

0,40

Molybden, max

0,12

Nikl, max

0,40

Vanadium, max

0,08

N iobium , max

0,02

Cerium , max

0,43

Specifikace reduktoru trubek 3 palce až 2 palce na skladě:
Standardní: ASME B16.9
Materiál: uhlíková ocel A105
Bezešvý reduktor s ochranným krytem
Povrchová úprava: černá barva
Tloušťka stěny: Sch40, Std
Mezi hlavní produkty patří:
2 palcový reduktor
2 1/2 palce s redukcí
3 palcový reduktor
2 x 1 "ekc reduktor
2 x 1/2 palcový reduktor ecc
2 1/2 * 2 palce ekc reduktor
2 1/2 * 1 palcový reduktor ecc
2 1/2 * 1/2 palcový reduktor ecc
3 palcový reduktor ecc
3 * 2 1/2 palce ekc reduktor
3 x 2 "ekc reduktor
3 x 1 "ekc reduktor
3 x 1/2 palcový reduktor ecc


Hot Tags: 3 inch to 2 inch pipe reducer, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like