Svařování hrdla příruby dodavatele

Beijing Metleader potrubí Technology Inc je profese svařování hrdla příruby dodavatelem, také dodáváme loket, tee, reduktor, krytky potrubí a další vysoká, středotlaké potrubní tvarovky a potrubní příslušenství.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Svařovací hrdla příruby dodavatel


Beijing Metleader potrubí Technology Inc je profese svařování hrdla příruby dodavatelem, také dodáváme loket, tee, reduktor, krytky potrubí a další vysoká, středotlaké potrubní tvarovky a potrubní příslušenství. Naše továrna vybudovala 1500 metrů čtverečních profesionální výrobního závodu, s moderní, efektivní profesionální výrobní zařízení 30 sad a systém managementu jakosti kompletní, vědecká, solidarita, láska ke komu pahorek vyhrazený vysoce kvalitní tým spolupracovníků, Vytvořte prvotřídní kanál, vysoce kvalitní produkty.
Naše výrobky jsou široce používané v ropné, chemické, elektrické energie, zemního plynu, čištění odpadních vod, komunální technika a další průmyslová odvětví. Náš duch je "zákazník nejprve, Integrity první", s počtem podniků navázat dlouhodobý vztah spolupráce. Výrobky prodávané na domácím trhu exportovat řadu zemí a regionů.
Vynikající kvalita, rozumná cena, systém perfektní jakosti, vysoce kvalitní poprodejní služby vytvořit značku "Metleader".
Naše firma prodej všech druhů materiálů loket, příruby, velkých ohyby, ventily a různé typy potrubí a příslušenství elektrárny, má dobrou pověst a zajištění kvality.
Svařování příruby tlakové stupně, materiální, standardní a tak dále mají různé vlastnosti, podle určité zásady a metodu při použití podle odpovídající normy v oblasti výroby a zpracování, zajistit využití dobré hodnoty a role .
Tupý svařování příruby tlakové stupně: 0.6MPa ~ 32mpa (150 lb ~ 2500 lb)
Materiál: 201.202.301.302.303.304l.309s.310s, 316.316l.317.317l.321.410.420, atd.
Zadek svařování příruba v používání a výroby různých výrobních standardů, odpovídajících normám, výroby a využívání, zajistit, aby svařovací příruby v skutečnou hodnotu a role.
Svařování přírubové výroby a provádění norem: GB, American Standard, japonský standard, německé normy, Itálie.
Oddělení chemické Standard, standard oddělení strojní zařízení, tlakové nádoby standard.

Hot Tags: Přivařený příruby dodavatel, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like