Zvedl tvář svaru krková příruba

Rainsed tvář svaru krční oąetřenÆ je jeden z příruby, příruba je prvek spojující dvě složky potrubí systému umožňuje rozložit bez destruktivní operace.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Zvedl tvář svaru krková příruba
Rainsed tvář svaru krční oąetřenÆ je jeden z příruby, příruba je prvek spojující dvě složky potrubí systému umožňuje rozložit bez destruktivní operace. Příruby jsou namontovány v párech a obecně spojené šrouby, udržovat kontaktní plochy mezi dvěma přírubami podle stlačovací síla pro těsnění připojení.
Především v potrubí kruhového průřezu, příruby obvykle provádějí standardizovaným geometrické a charakteristiky. To zajišťuje kompatibilitu a umožňuje snadné připojení trubky a různé typy zařízení a ventily, dokonce i od různých výrobců.


Specifikace zvedl tvář svaru krková příruba:
Materiál: Nerezová ocel 304, 304 L, 316, 316L uhlíková ocel A105, 20#
Velikost: 1"-24"
Výrobní normy: DIN v rámci jednoduchých nebo složitých/ANSI, JIS,
Barvy produktu: Kovové barva
Balíček produktu: Dřevěné pouzdro nebo jiné
Výrobní proces: kování
Oblast aplikace: pro použití v ropné, tavení, potraviny, energie, výroba papíru
Příruba typ tváře: Ploché Face(FF), zvedl obličej (RF), kroužek typ kloubu (RTJ)

image005.jpg

Podle ASME/ANSI konstruktivní norem příruby jsou standardizovány podle nominální diâmentro (v palcích) potrubí, instalace, kde standardu ANSI B 16.5 zpracovává až do průměru 24 palců a ANSI B 16.47 větších průměrů.
Mezi příruby stejného jmenovitého průměru existují ještě různé tlakové třídy, určující maximální přípustná vnitřní tlaky podle pracovní teploty. Tyto třídy jsou: 150 #, 300 #, 600 #, 900 #, 1500 # a 2500 #, kde symbol '#' se rovná psi jednotky. ANSI b 16.47 také rozlišuje třídy 75 #, kromě těchto ty předchozí.


Výhoda:
1. dostatek zásob a rychlé dodání
2. přiměřený pro celé balíčky a procesy.
3. 15 let QC tým služby & řízení prodeje API & ASTM vyškolení technici.
4. více než 150 zákazníky rozšířila po celém světě. (Petrofac, G.S. inženýr, Fluor, Hyundai těžký průmysl, Kuvajt národní ropné, Petrobras, PDVSA, PetroEcuador, SHELL, atd.)


Hot Tags: zvedl tvář svaru krku přírub, Čína, výrobců, dodavatelů, rozměry

Dotaz

You Might Also Like