Uhlíkové oceli svaru krková příruba

Vysoce kvalitní uhlíkové oceli svaru krková příruba je nejpopulárnější výrobek v naší společnosti. Jsme jedním z předních výroba & dodavatelem oceli, svařování krková příruba.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Uhlíkové oceli svaru krková příruba
Vysoce kvalitní uhlíkové oceli svaru krková příruba je nejpopulárnější výrobek v naší společnosti. Jsme jedním z předních výroba & dodavatelem oceli, svařování krková příruba, výběr vysoce kvalitní surovina formě velké ocelárny, garantované certifikáty.
Uhlíkové oceli svaru krková příruba se odlišuje od jiných typů přírub, jeho dlouhé zužující hub a hladký přechod tloušťka oblasti tupý svar připojen k potrubí. Podlouhlá šiška Hub poskytuje příruby s odpovídajícím zesílením pevností a odolností vůči úhel nabídky. Hladký přechod výška okolku pod podmínkou opakované ohýbání je velmi prospěšné pro vlivem zúžení tloušťka stěny trubky a vytrvalostní síla svařování součásti příruby krk je ekvivalentní k potrubí mezi přivařovací kloubu a svařování potrubí v praxi. Tento druh příruby tedy preferujete pro každé vážné služby stavu, zda je to kvůli vysokému tlaku nebo od nuly nebo zvýšené teploty a zda jsou podmínky naložení v podstatě konstantní nebo kolísající mezi široké meze.


Specifikace produktu:
Název produktu: uhlíkové oceli svaru krková příruba
Materiál: ASTM A105/A105N 350 LF1, LF2 CL1 / CL2, LF3 CL1/CL2, A694 F42, F46, F48,
Velikost: DN15 ~ 1500, 1/2"~ 60"
Standardy: ASME/ANSI B16.5. EN/DIN2605. JIS
Značka: Metleader


Kontrola výrobků

image001.jpg


Balení a dodání z uhlíkové oceli svařovat krková příruba:
Balení: Překližkovou kastli s uvnitř sáčku, nebo dle požadavku zákazníka.
Dodání: 15-30 dnů, záleží na množství produktů.

image003.jpg


Hot Tags: uhlíkové oceli svaru krku přírub, Čína, výrobců, dodavatelů, rozměry

Dotaz

You Might Also Like