Přírubová příruba A105

Příruba svařovacího krku A105 Jako profesionální výrobce dodává metleader vysoce kvalitní přírubovou přírubu A105, která je široce používanou přírubou v mnoha průmyslových odvětvích. Příruba svařovacího krku Přípojka A105 je nejzákladnější a nejběžnější typ spoje v různých kontejnerech a procesních potrubích. Vzít...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Přírubová příruba A105


Jako profesionální výrobce dodává metleader vysoce kvalitní přírubovou přírubu A105, která je široce používanou přírubou v mnoha průmyslových odvětvích.
Příruba svařovacího krku Přípojka A105 je nejzákladnější a nejběžnější typ spoje v různých kontejnerech a procesních potrubích. Zohledněte požadavky výrobního procesu nebo zvážte výrobu, přepravu, snadnou instalaci a opravu. Spojení mezi nádobou a procesním potrubím je často oddělitelnou konstrukcí, přípojkou Weld Neck Flange A105, má dobrou pevnost a těsnost spojů a použitelný rozsah velikostí je široký; proto je spojení Weld Neck Flange A105 široce používáno ve výrobních podtlakových solích. Protože médium v ​​nádobě a potrubí je roztok sodíku a má relativně silnou korozívnost.


Přírubová příruba svařovací A10501.jpgPříruba svařovacího krku A105 connection.gif


Způsob kování přírubové příruby A105
Nejběžnějším způsobem, jak vyrobit přírubovou přírubu A105, je kotevní příruba svařovacího krku a modelová kovaná příruba svařovacího krku, existují dva výrobní postupy:
Za prvé, základní proces svobodného kování Příruba svařovacího krku A105: Tvar kování je kovaný některým základním procesem deformace. Základní postup volné kování na tupo svařovací přírubu je rozrušování, tažení, děrování, ohýbání a řezání. 1. Ucpání je operační proces kování původního polotovaru podél osy, čímž se sníží výška a zvýší se průřez. Tento proces se často používá pro výkovky a jiné kotoučové výkovky. Roztržení je rozděleno na celé hrubé a místní kované hrubé. 2. Délka výkresu je pro zvýšení délky sloupu, zmenšení průřezu kování, se obvykle používá k výrobě hřídelových polotovarů, jako je soustružení vřetena, ojnice a podobně. 3. Vysekávání razníku v polotovaru pro vyčištění otvorů nebo přes otvor v procesu kování. 4. Proces kování, který ohýbá polotovar do určitého úhlu nebo tvaru. 5. Zatlačte, chcete-li část sádky otáčet ve vztahu k druhé části procesu kování. 6. Řezání polotovaru nebo řezání materiálu hlavy kování.

Za druhé, modelování kování, zahřívání polotovaru umístěného v zápustce kování zařízení v kování v rámci vytvořeného kování. Modelové kování základního procesu kování technologie kroužkování, ohřev, předběžné kování, konečné kování, děrování pleti, ořezávání, kalení a tryskání. Společný proces má rozruch, dlouhý, ohýbání, děrování, tvarování.
Společné kovářské vybavení, které se běžně používají, kovářské vybavení má kladiva, kovací stroje na tváření za tepla, ploché kovací stroje a třecí lisy. Populárně řečeno, kování Weld Neck Flange A105 kvalita je lepší, obecně prostřednictvím kování výroby, křišťálové organizace jemné, vysoká síla, samozřejmě, cena je také drahá.


Weld Neck Flange A105.jpg


Chemické složení Analýza přírubové příruby A105
A105 Složení,%
Uhlík, max. 0,22
Mangan 0,60-1,05
Fosfor, max 0,035
Síra, min 0,040
Silikon, min 0,15-0,30
Chrome, max 0.30
Měď, max 0,40
Molybden, max 0,12
Nikl, max 0,40
Vanadium, max. 0,08
Niobium, max 0,02
Cerium, max 0,43

Hot Tags: svařovací příruba a105, Čína, výrobce, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like