Co způsobuje, že přírubová svorka k prasknutí?

Co způsobuje prasknutí přírubové příruby?
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Co způsobuje prasknutí přírubové příruby?

V každodenním životě se svařovací příruba z nerezové oceli ANSI B16.5 používá hlavně k připojení potrubí a udržování funkčnosti těsnění potrubí, což je vhodné pro výměnu určité části potrubí. Otevřete a zkontrolujte plynovod a ulehčte uzávěr určité části potrubí. Ale při svařování objímky svařovací příruby je praskání. Po zkoušce tvrdosti bylo zjištěno, že prasklá příruba objímky byla asi 80krát vyšší než neporušená příruba objímky v Leebově tvrdosti, proč?


Materiál přírubové příruby z nerezové oceli je 20 #, 304, 304L, 321, 316, 316L, 310S a tak dále. Tlak: 0,6Mpa až 32Mpa, 150Lb až 2500Lb, PN0.25-PN42.0.


Za normálních okolností je svařovací proud příliš velký, takže tepelná zóna svařovací organizace dosáhne horní přechodové teploty a rychlost chlazení po svařování je příliš rychlá, podobně jako normalizační proces. Způsobuje, že přírubová objímka má vysokou tvrdost, tendenci k vytvrzení a praskání. Může být příruba z nerezové oceli obložena nerezovou vložkou z uhlíkové oceli?


Externí tlakové zařízení, jeho příruba objímky a objímka přípojky zařízení a šachty, ať už použití uhlíkové oceli obložení nerezové oceli, s obložení to? Pokud se jedná o nepatlak, vnější tlak by neměl být problém, ale měl by také věnovat větší pozornost substrátu, protože podklad bude rušit podšívku, jakmile bude zničen. Pokud se jedná o podtlak, je třeba poznamenat, že podšívka příruby z nerezové oceli je pevně spojena s podkladem, protože je možné vakuum vysát. Proto, kromě okraje kruhového svařování, může být nutné provést nějaké svařování závitů, aby se zajistilo. Stupeň lepení mezi vložkou a podkladem musí být vysoký a obložení musí být po svaření vložky testováno na vzduchotěsnost.


Jaký je rozdíl mezi výkovkami a odlitky z příruby z nerezové oceli: Po kování kovu může zlepšit její mikrostruktura a mechanické vlastnosti. Po odformování licí struktury a rekrystalizaci vlivem deformace kovu po horkém zpracování kovacího postupu se původní hrubé dendritové a sloupcové zrna stávají rovnoměrnými rekrystalizovanými zrny s jemnou zrnitostí a stejnoměrnou velikostí, takže se původní oddělení v ocelovém ingotu sníží . Uvolňování, pórovitost, začlenění strusek a další zhutňování a svařování, organizace se stává kompaktnějším, zlepšuje plasticitu a mechanické vlastnosti kovu.

Hot Tags: co způsobuje prasknutí svařovací příruby ?, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like