Ocelový přírubový svařovací příruba

Stabilní kvalita Svařená přírubová příruba dodaná společností Metleader. Vynikající kvalita, stabilní dodávka, perfektní dodávka je náš závazek vůči zákazníkům.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ocelový přírubový svařovací příruba
Stabilní kvalita Svařená přírubová příruba dodaná společností Metleader. Vynikající kvalita, stabilní dodávka, perfektní dodávka je náš závazek vůči zákazníkům.
Svařovací příruba z uhlíkové oceli je obecně vhodná pro malé a vysokotlaké potrubí. Přírubové a vrcholové svařování jsou připojeny k zásuvce s koncem vkládací trubky. To umožňuje, aby kapalina nebo plyn v potrubí měl hladký otvor a lepší průtok. Posuvná trubka s přírubou byla publikována se specifikacemi od 1/2 palce do 24 palců.
Zvláštní vysoká teplota a odolnost proti korozi jsou hlavními přednostimi těchto přírubových svářecích přírub. Tyto přírubové svařovací příruby jsou navrženy tak, aby odolaly drsným pracovním podmínkám. Kromě toho můžeme splnit i ty nejnáročnější požadavky na výrobu těchto SW přírub. Často používané potrubí PN≤10.0MPA, ≤ DN 40.

image003 (001)


Klíčová specifikace svařovací příruby z ušlechtilé oceli:
Název: Stainless Steel Socket Weld Flange
Standardy: ANSI B 16.5, ANSI B 16.47, DIN2576, JIS B2220, DIN2632, DIN2633, DIN2635, DIN2642, DIN2527
Velikost: 1 / 2-24 palce (DN15-DN600)
Třída tlaku: class150, class300, class600, class 900, class 1500
Těsnicí plocha: RF, MFM, TG, RJ, FF
Materiál: ASTM A105 / A105N 350 LF1, LF2 CL1 / CL2, LF3 CL1 / CL2, A694 F42, F46, F48,

Výhody a nevýhody uhlíkové oceli Zásuvka Spojovací svorky
1. Trubka nevyžaduje přípravu pájecí drážky. Srovnávací svařování nevyžaduje dočasný svar, protože v zásadě zajišťuje správné vyrovnání.
2. Svařený kov nemůže proniknout do otvoru potrubí.
3. Mohou nahradit závitové konektory, takže riziko úniku je mnohem menší. Radiografie není u pilových svarů praktická, proto je nezbytná instalace a svařování. Sváry na filmech mohou být zkontrolovány metodami inspekce povrchu, inspekcí magnetických částic nebo kontrolou kapaliny (PT). Vzhledem k tomu, že tupé svařování Konec není striktní požadavky na instalaci a speciální zpracování, takže náklady na konstrukci jsou nižší než tupo svařovací spoj.

Aplikace:
Tlakové nádoby kotlů, ropné, chemické, lodní stavby, farmaceutické, metalurgické, strojní zařízení, razítkové lakované potraviny a další průmyslová odvětví.

image005_ 副本 .jpg

Dodávka:
Slibujeme, že splníme termín dodání podle smlouvy! Vzhledem k současné politické situaci, která vede k výrobnímu napětí, objednáváme více, pokud máte poptávku po objednávce, kontaktujte nás předem.


Hot Tags: uhlíková ocelová svařovací příruba, Čína, výrobce, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like