Příchytné přírubové příruby

Slip na přírubách potrubí je snadné čerpat, snadno vyrobit, nízké náklady, široce používaný, ale špatná tuhost, takže nesmí být používán v chemickém procesu potrubní systém s nabídkou a poptávkou, hořlavý,
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Slip na přírubách potrubí

Slip na přírubách potrubí je snadné čerpat, snadno vyrobit, nízké náklady, široce používaný, ale špatná tuhost, takže nesmí být používán v potrubí chemického procesu s požadavky na dodávky a poptávku, hořlavý, výbušný a vysoký podtlak a vysoké a mimořádně nebezpečné příležitosti. Typ těsnění má rovinný a vyčnívající povrch.

Slip na potrubí Flanges.jpg

Charakteristiky příchytky na přírubách potrubí:
Slip na přírubové trubky nejen šetří místo, snižuje hmotnost, ale také zajišťuje, že klouby nebudou prosakovat a mají dobrý těsnící výkon. Snížená velikost kompaktní příruby je způsobena snížením průměru těsnění, což snižuje průřez těsnicí plochy. Za druhé, těsnění příruby bylo nahrazeno těsnícím kroužkem, aby bylo zajištěno přizpůsobení těsnicí plochy. Výsledkem toho je, že těsně přitlačuje kryt. Při snížení požadovaného tlaku lze velikost a množství šroubů odpovídajícím způsobem snížit, takže je navržen nový výrobek s malou velikostí a lehčí hmotností (méně váhy 70% ~ 80% než tradiční příruba). Proto, plochý typ svařovací příruby relativně vysoce kvalitní přírubové výrobky, snížit kvalitu a prostor, průmyslové využití hrálo důležitou roli.

Slip na přírubové trubky using.jpg

Použití šmyku na přírubách potrubí:
Ve srovnání s přírubou svařovacího hrdla je příklepová příruba jednoduchá ve struktuře a používá se jako dřevo, ale tuhost a utěsnění jsou nižší než u příruby s přírubou svařovacího hrdla. Klouzání na přírubách potrubí je široce využíváno pro připojení středních a nízkotlakých nádob a potrubí. Proklouznutí na trubkových přírubách nádoby lze rozdělit na typy A a B. Klouzavá struktura příruby potrubí je společná prstencová deska. Klouzání typu B na přírubách potrubí s výjimkou prstencové desky s krátkou a tlustou trubkovou částí po svaření těsnicí plochy a metodou Lan ve spojení s krátkým úsekem drážky ve tvaru žebříku (ekvivalentní přírubě svařovacího hrdla), aby se zajistilo kvalita svařování, tak dobrý těsnicí výkon, používaný pro vysoké požadavky na těsnění při této příležitosti, provedení podle celkového typu příruby.
Prosklená zrcátka je jedním z hlavních doplňků instalace průmyslových zařízení v kontejnerech na ropné, chemické, mechanické, farmaceutické, potravinářské a jiné průmyslové výrobní zařízení. Zrcadlo lze kdykoli pozorovat v nádobě kapaliny, plynu, páry a další toky médií a reakce, sledovat výrobu, vyhnout se výrobnímu procesu úlohy havárií.

Máme také Weld Neck Flange , Blind flange Pokud potřebujete tento výrobek, můžete nás kontaktovat.


Hot Tags: skluzu na potrubí přírub, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like