Slip On Welding

Slip na svařování přírubou může být také nazýván SO přírubou, můžeme z uhlíkové oceli a nerezové oceli sklouznout na přírubě, Pokud potřebujete, můžete nás kontaktovat inquiry@metleader.com
Chat teď

Podrobnosti o produktu

skluzu při svařování přírubou

Slip na svařování přírubou lze také nazvat SO přírubou, můžeme z uhlíkové oceli a nerezové oceli sklouznout na přírubě, Pokud potřebujete, můžete nás kontaktovat.
Jedná se o nerezovou ocel 304 na přírubu a uhlíkovou ocel A105 proklouznou na přírubě obrázek:

klouzání na přírubě svařování.jpgklouzání na svařování přírubou 1.jpg

Použití skluzu na přírubě:
Klouzání na přírubě je vhodné pro potrubní systémy s nízkými tlakovými úrovněmi, kolísavým tlakem, vibracemi a rázem. Výhodou skluzu na přírubě je to, že je snadné ji použít při svařování a cena je poměrně levná, takže byla široce použita.
Jaké parametry potřebuji pro nákup skluzu na přírubě?
1. Materiál uhlíková ocel 20 #, a105 apod. Nebo nerezová ocel $ 316L
2. Velikost: 1 '' --- 24 '
3. Standardní amse / ansi B16.5, jis, din
4. Tlak: pn0.6-1.6
5. Plocha nárazu: RF, FF, MFM, TG
Použití klouzání na svařování přírubou:
Klouzání na přírubě se může spojit se dvěma ocelovými trubkami, svařovacím klouzáním na přírubě na potrubí a pak pomocí spojky matice a těsnění klouzání na přírubě.

klouzání na svařování přírubou installation.jpgskluzu na svařování přírubou using.jpg

Klouzání na přírubě nejen šetří prostor, snižuje váhu, je důležitější, aby se zajistilo, že místo kloubu nebude úniku a bude mít dobrý těsnicí výkon. Velikost kompaktní příruby se snižuje snížením průměru těsnění, což sníží průřez těsnicí plochy. Za druhé, těsnění příruby bylo nahrazeno těsnícím kroužkem, aby se zajistilo, že těsnící plochy odpovídají. V důsledku toho je potřeba jen malý tlak, aby se těsně potlačil kryt. Vzhledem k tomu, že se požadovaný tlak snižuje, velikost šroubu a požadované množství mohou být odpovídajícím způsobem sníženy, takže je navržen nový výrobek, který má malou velikost a nízkou hmotnost (méně než je hmotnost tradičního příruby $). Proto se na přírubovém typu s relativně vysokou kvalitou přírubových výrobků snížila kvalita a prostor, průmyslové využití hrálo důležitou roli.

Hot Tags: klouzání na svařování přírubou, klouzání na rozměry příruby, příruba SO

Dotaz

You Might Also Like