Závitová karbonová ocel při svařování přírubou

Uložení na uhlíkovou ocel Při svařování přírubou Posuňte přírubu: Vychutnejte si pečlivě vytvořené odborné znalosti na přírubovém šoupátku. Tyto příruby jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Tento šoupátko přes přírubu potrubí prochází potrubím a pak se svařuje. Posuvné na rovinné přírubě, ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Závitová karbonová ocel při svařování přírubou

Posuňte přírubu:
Vychutnáváme si pečlivě vytvořené odborné znalosti o přírubovém skluzu. Tyto příruby jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Tento šoupátko přes přírubu potrubí prochází potrubím a pak se svařuje. Při posuvu na rovinné přírubě je svařovací kloub na přírubách snadno použitelný ve výrobních aplikacích. Tyto příruby nabízíme za přední ceny.
Klouzavá příruba má obvykle krk a je zde rovné potrubí, které bude zcela procházet. Montážní pracovník klouže přírubu na konec trubky a poté našroubuje přírubu tak, aby se svorka na hrdlo a spojka mezi koncem trubky a přírubou zajistila a utěsnila.
Slip On Welding:
Připojení k potrubí se provádí pomocí 2 svarových svarů nebo na vnější straně příruby a uvnitř příruby.
Metrika X na obrázku je přibližně:
Tloušťka stěny trubky + 3 mm.
Při svařování je tento prostor nezbytný, aby nedošlo k poškození povrchu příruby.
Jedna nevýhoda této příruby spočívá v tom, že tento princip je vždy nejprve spojen s potrubím a potom s příslušenstvím. Kombinace příruby a kolena nebo příruby a odpaliště není možná, protože specifikované příslušenství není rovný konec a zcela zasunuje do příruby.

Slip On Flange Welding.jpg Společnost Výhoda:
Náš profesionální inženýrský tým se zavázal k inovativním trvanlivým a vysoce kvalitním produktům, které uspokojí potřeby zákazníků.
Podrobný popis výrobku pro posuvnou přírubu: - Kluzná příruba má nízkou náboj, protože trubka se před svařením zasune do příruby. Je svařována uvnitř i venku, poskytuje dostatečnou pevnost a zabraňuje úniku. Jsou ideální pro nízkonapěťové aplikace.
Nabízíme široký sortiment přírubových skluzů, což je velmi populární typ trubkové příruby. Tyto příruby se přes koncovku trubky posunou a pak se svaří na místě. Klouzání na přírubě je ideální pro nízkotlaké aplikace a lze ji snadno instalovat a svařovat do různých trubek. Svařování pomáhá snižovat výrobní náklady těchto potrubí. Nabízíme širokou škálu aplikací v různých velikostech.
Posuvné příruby slouží k zajištění klouzání na přírubě. Průměr těchto přírub je větší než průměr potrubí, na němž se sklouzne. Tyto příruby lze používat pod nízkým tlakem. Příruba, kterou vyrábíme, splňuje všechny mezinárodní normy. Máme jednu z největších výrobních jednotek všech typů příruby. Využíváme nejmodernější technologie a kvalitní suroviny k výrobě přírub.

Máme také přírubu z ušlechtilé oceli z uhlíkové oceli .

Hot Tags: uhlíkové oceli skluzu na svařování přírubou, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like