Trubková spojka Kloubová příruba

Společnost Metleader může dodávat mnoho druhů příruby s různými materiály, standardy a rozměry. Pojistná příruba pro spojování trubek je jednou z našich hlavních přírub. Materiál je z uhlíkové oceli, nerezové oceli a legované oceli. Pokud potřebujete, pošlete dotaz na email: salesdirector@metleader.com , skype: yangshumei_1985 .
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Připojení potrubí kruhové příruby
Metleader poskytuje přírubové spojovací příruby s různými druhy materiálů, specifikace a rozměry. Naše příruba klínového kloubu byla oceněna mnoha zákazníky díky přísné kontrole kvality a dokonalé dodávce. Suroviny pro výrobu přírubové příruby jsou zakoupeny od velkých a slavných výrobců. Náš přírubový nákružek je vyroben způsobem kování s materiálem z uhlíkové oceli, nerezové oceli a legované oceli.
Přírubová příruba není jednoduchá příruba, která musí být použita společně s koncem. Lapová příruba má některé speciální výhody, včetně volného otáčení potrubí kolem obložení je prospěšná pro opačný otvor šroubu obruby obložení. Příruby z uhlíkové oceli s nízkou cenou a trubky odolné proti korozi jsou často povoleny při kontaktu s tekutinou v potrubí. Příruby lze recyklovat v rychle žíravém nebo korozivním systému.
Přírubová kloubová příruba přímo klouže po trubce a běžně se používá s koncem pažby. Obvykle je trubka přivařena ke konci pažby a příruba klínového kloubu se může volně otáčet kolem konce pilek. Výhodou je, že nebude mít problém s vyrovnáním otvorů šroubů. Příruby sběrných trubek se obecně používají pro aplikace vyžadující častou demontáž. Přírubová kloubová příruba je vlastně také součástí potrubí, takže se může nazývat příruba pro montáž k potrubí.
Společnost Metleader dodává všechny příruby kruhového kloubu ocelové, včetně příruby z kroužku z uhlíkové oceli, příruby z nerezové oceli a spojovací příruby z legované oceli. Metleader má velké skladování klínového kloubu a je připravena k odeslání včas. Společnost Metleader také dodává zakázkové svařované přírubové trubky podle požadavků zákazníka.

image001_ 副本 .jpg


Specifikace příruby kruhového kloubu potrubí
Název výrobku: příruba pro montáž na trubku
Velikost: 1/2 "až 80"
Tlak: 150 #, 300 #, 400 #, 600 #, 900 #, 1500 #, 2500 #
Standard: ASME / ANSI B16.5, B16.47 "A" a "B".
Materiál: uhlíková ocel, ASTM A105
Nerezová ocel: 304 / 304L, 316 / 316L atd.
Legovaná ocel: ASTM A182 F1, F5, F9, F11, F22, F91 apod.
Rozsah použití: ropa, ropa a plynovod, chemické zpracování, elektrárna, stavba lodí apod.
Balení: překližka, překližka, karton (1/2 "až 3") nebo dle požadavku zákazníka.
Dodání: 30 dnů pro obecné objednávky.


Výhody naší příruby pro montáž na trubky:
Volná demontáž
Vysoká a stabilní kvalita
Inspekce třetí strany

image005.jpg


Hot Tags: potrubní armatury klínové příruby, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like