Těžká zeď bezešvé potrubí

Těžká zeď bezešvé potrubí

Hrubá ocelová bezešvá trubka, poměr průměru ocelové trubky a tloušťky stěny k 20 bezešvé ocelové trubce se nazývá ocelová trubka bezešvá.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Hrubá ocelová bezešvá trubka, poměr průměru ocelové trubky a tloušťky stěny k 20 bezešvé ocelové trubce se nazývá ocelová trubka bezešvá. Používá se hlavně pro geologické vrtné potrubí, petrochemické krakovací potrubí, potrubí kotle, ložiskové potrubí a automobil, traktor, letectví s vysoce přesnou strukturou potrubí.
Rozdíly mezi těžkou stěnou bezešvé trubky a tenkou stěnou bezešvé trubky

Heavy wall seamless pipes

Silná ocelová bezešvá ocelová trubka a největší rozdíl mezi tenkostěnnou bezešvou ocelovou trubkou v tloušťce ocelové trubky, obecně tenkostěnná bezešvá ocelová trubková technologie tažení za studena, a obecně se používá technologie válcování bezešvých ocelových trubek za studena, pokud je jednotka měřítko se používá k rozlišování, takže tloušťka / průměr stěny se rovná 0. 02 tlustá stěna ocelová trubka a tenká stěna ocelový trubkový diferenciator. Tloušťka stěny / průměr trubky menší než 0. 02 je tenkostěnná ocelová trubka, větší než silnostěnná ocelová trubka. Z hlediska použití se v trubkách používají tenkostěnné ocelové trubky, zatímco ocelové trubky se silnými stěnami se používají v prázdných částech dutých částí, tlakových a důležitých trubkách.

Heavy wall seamless pipe

Použití tlusté ocelové trubky
Hrubá ocelová trubka se používá hlavně ve vodním inženýrství, petrochemickém průmyslu, chemickém průmyslu, energetice, zemědělském zavlažování, městské výstavbě. V kapalné dopravě, používané hlavně pro zásobování vodou, kanalizace. Při přepravě plynu se používá hlavně pro plyn, páru, zkapalněný ropný plyn. Ve struktuře se používá hlavně pro piloty, mosty, mola, silnice, stavební konstrukce a podobně.

Hot Tags: těžká stěna bezešvé potrubí, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like