ASTM A105 Blind Flange

Nedávno společnost Beijing Metleader vyvezla do USA dávku slepé příruby ASTM A105 se třemi třemi třemi RF 16 palců. Kvalitu potvrzuje zákazník a plánuje objednávky v roce 2018 celý rok.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

ASTM A105 slepé příruby

Nedávno společnost Beijing Metleader vyvezla do USA dávku slepé příruby ASTM A105 se třemi třemi třemi RF 16 palců. Kvalitu potvrzuje zákazník a plánuje objednávky v roce 2018 celý rok.
Peking Metleader Pipeline Technology Inc. Specializovala se na výrobu a dodávku kované příruby se všemi specifikacemi. Naše příruby byly prodány do mnoha zemí a kvalita byla potvrzena a akceptována klienty kvůli spolehlivé kvalitě. Tentokrát naše slepé příruby A105 úspěšně prodávaly americkému zákazníkovi, jaké jsou důvody?
1.Naše slepé příruby vyráběné a kontrolované v plném rozsahu podle požadavků systémů ISO a API, každá data kroku je sledovatelná. Poslali jsme zákazníkovi jeden vzorek, který byl testován striktně bez ohledu na chemickou analýzu, mechanickou vlastnost a povrch. Kvalita splnila všechny požadavky zákazníků.
2.Mírná cena. Naše slepé příruby A105 jsou nejen kvalitní, ale i velmi mírné. Naše cena je mnohem nižší, než zákazník vyrábí sami nebo koupí na místní. Tento zákazník je také výrobce, jsou velmi jasné, jak vybrat příruby s kvalitní a přiměřenou cenou.
3.Dobrý a nepřetržitý servis. Během vyjednávání jsme trpěliví a detailní, abychom vysvětlili každému problému zákazníkovi, jsou velmi šťastní a vděční. Takže nás nakonec vybrali jako svého prvního čínského dodavatele, aby začali dovážet příruby. A také jsme slíbili, že záruka jakosti je zcela zdarma po jednom roce. 4. Dokonalý dodací čas. Po celou dobu dodání všechny slepé příruby dorazily do cíle dokonale a včas.

ASTM A105 slepá příruba 1.jpgASTM A105 blind flange.jpg

Funkce slepé příruby:
Tyto slepé příruby se používají k utěsnění konce potrubního systému nebo otvorů tlakových nádob. Obvykle se používají k testování toku plynu nebo kapaliny skrz trubku nebo nádobu. Přírubové přírubové trubky mohou být také pohodlně blízko potrubí, aby se zabránilo práci v potrubí. Často se používají při vysokotlakých aplikacích. Typ slepých přírub, které dodává Metleader, jsou RF (zvýšená plocha), FF (plochá plocha) a RTJ (kruhová kloubová plocha). Jsme vítaní všichni zákazníci nás navštívit a doufám, že spolupracovat obchodní vztah s vámi. Náš oficiální web: www.metleader.com, email: sales@metleader.com

Hot Tags: astma a105 slepé příruby, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like