Uzavřené potrubí

Ocelová trubka se svařuje na potrubí. Uzávěr potrubí se používá k uzavření potrubí a funkce je stejná jako potrubní blok. Víčko trubky obsahuje konvexní víko trubek, kuželovitý plášť, průřez s proměnlivým průměrem, plochý kryt a konstrukci vtahovacího portu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Uzavřené potrubí
Ocelová trubka se svařuje na potrubí. Uzávěr potrubí se používá k uzavření potrubí a funkce je stejná jako potrubní blok. Víčko trubky obsahuje konvexní víko trubek, kuželovitý plášť, průřez s proměnlivým průměrem, plochý kryt a konstrukci vtahovacího portu. Z pohledu síly konvexního víka trubky z polokulové trubky postupně špatně, ale z výrobní obtížnosti postupně dobrá výroba. Délka šití by se měla požadovat po dobu delší než 3 ° D a ne menší než 100 mm (zóna svařovaného teplem je oblastí s vysokým zatížením a chemické složení v oblasti bude spáleno.) Konečně úroveň a proporce detekce svarového spoju jsou stejný jako je tomu u skořápky zařízení, což je vysoký odpad. Účelem trubkového víka je svaření trubky na konci trubky nebo na vnějším závitu konce trubky, aby se potrubí zakrylo. Používá se k uzavření potrubí, stejně jako k připojení potrubí.

image003 (001)


Vlastnosti:
1, zdraví, netoxický: Tento produkt je zelený stavební materiál, lze jej použít v čistém potrubí pitné vody.
2, tepelná odolnost: pod předepsaným dlouhodobým nepřetržitým provozním tlakem může teplota vody potrubí dosáhnout 95 ° C.
3, odolný proti korozi, není měřítko: může být vyloučen z potrubí znečištění a vodní nádrž, vanu makulární hrdze starosti.
4, ochrana tepla úspory energie: tepelná vodivost je pouze kovová.


Víčko potrubí je potrubní armatura, která je na konci trubky nebo na vnějším závitu konce trubky svařena, aby potrubí zakryla. Používá se k uzavření potrubí, stejně jako k připojení potrubí. Obecně se v potrubí na konci odběrového otvoru po ukončení odběru vzorků odšroubuje uzávěr, druhý je ve zvláštních případech, trubka po šroubu, můžete připojit potrubí, dočasné nepřetržité vychystávání nebo čerpání materiál. S potrubním víčkem obecně v případě nízkého tlaku, snadné demontáž a generální opravy, vysoký školní tlak v případě obecného použití bez potrubí.


Hot Tags: svařování na potrubí, Čína, výrobce, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like