Víčka z nerezavějící oceli

Nerezová ocelová svarová čepička také známá jako zástrčka nebo hlava. Použijte: konec trubky nebo konec trubky vně závitu pro zakrytí potrubí. Používá se k uzavření potrubí.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Víčka z nerezavějící oceli
Nerezová ocelová svarová čepička také známá jako zástrčka nebo hlava. Použijte: konec trubky nebo konec trubky vně závitu pro zakrytí potrubí. Používá se k uzavření potrubí, stejně jako zástrčka.
Víčko trubky obsahuje konvexní víko trubek, kuželovitý plášť, průřez s proměnlivým průměrem, plochý kryt a konstrukci vtahovacího portu.
Konvexní tubusní víčka zahrnují polokulovitou tubusovou čepičku, víčko oválné trubice, čepičku ve tvaru misky a kulovou čepičku ve tvaru kuličky. Z pohledu síly konvexního víka trubky z polokulové trubky postupně špatně, ale z výrobní obtížnosti postupně dobrá výroba.
Nerezová ocel: 304L, 316L, 321, 2520 310, 317 a další materiály.
Tlak: cesta dn15-dn1200
Tloušťka stěny: sch5-sch160
Standard: ASME DIN JIS BS GB / t JB SH HG
Použití: voda, nápoje, pivo, potraviny, petrochemie, jaderná energie, stroje, zdravotnická zařízení, hnojiva, stavba lodí, vodotěsná úprava, potrubí atd.
Balení: dřevěná krabice, karton
servis: Poskytněte technickou pomoc, instalaci průvodce atd.
Disková trubka Cap's R zabraňuje spárování, což snižuje tenké a vysoké napětí.

image003 (001)

Máme také víčko potrubí z uhlíkové oceli Pokud potřebujete jiný materiál nebo velikost. Vítejte, kontaktujte nás na adrese : inquiry@metleader.com
Náš další produkt má: příruby potrubí, trubkové odpaliště, potrubí reduktor, potrubí loket atd.
Můžeme poskytnout ty nejlepší služby všem zákazníkům.


Hot Tags: nerezové ocelové uzávěry, Čína, výrobce, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like