Nerezové koncové uzávěry potrubí

Nerezové koncové uzávěry a tvar hlavy jsou podobné, materiál je z nerezové oceli a uhlíkové oceli, velikost krytu trubky je poměrně malá, může být kovaná. Potahy na trubky se obvykle používají pro konec potrubí.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Nerezové koncové uzávěry pro trubky
Nerezové koncové uzávěry a tvar hlavy jsou podobné, materiál je z nerezové oceli a uhlíkové oceli, velikost krytu trubky je poměrně malá, může být kovaná. Potahy na trubky se obvykle používají pro konec potrubí.
Konvexní tubusní víčka zahrnují polokulovitou tubusovou čepičku, víčko oválné trubice, čepičku ve tvaru misky a kulovou čepičku ve tvaru kuličky. Z úhlu úhlu je konvexní uzávěr trubek vidět z polokulového uzávěru trubky.
Víčko trubky je přímo navařeno na konci trubky.
Konvenční uzávěr potrubí je vyroben stisknutím okrajového kroužku a tlustá stěna přijme kování.
Trubička z ušlechtilé oceli, uzávěr potrubí z uhlíkové oceli a speciální potrubní krytka jsou široce dodávány do mnoha průmyslových odvětví, jako je výroba elektřiny, petrochemie, stavba lodí, výroba papíru, chemické, farmaceutické a výroba. Pep víčko také známé jako zástrčky.

image003 (001)


Specifikace koncových uzávěrů z nerezové oceli pro potrubí:
Rozsah výrobních rozměrů potrubí s vnějším závitem na trubku - POVRCHOVÉ KAPALINY - ROUND, OVAL
Vnější průměr: Uzávěr potrubí (1/2 "~ 48")
Tloušťka stěny: 3mm - 40mm / SCH5, SCH10, SCH20, SCH30, SCH40, STD, SCH80, XS, SCH60, SCH80, SCH120, SCH140, SCH160, XXS
Výrobní standardy
ASME: ANSI B16.9, ANSI B16.28, MSS-SP-43
DIN: DIN2605, DIN2615, DIN2616, DIN2617, DIN28011
EN: EN10253-1, EN10253-2

image005 (001)


Uzávěr potrubí / zátka se používá pro tupo svarové armatury na konci uzavřené trubky. Jedná se o velmi tlustý a pevný uzávěr z nerezové oceli, toto příslušenství má úkosový otvor a polovina z něj je vyčnívající ovál, který se používá ke svaření spojovací trubky. Obecně využívá výrobu z nerezové oceli 304 / 304l, tento obsah uhlíku je nízká, proces svařování škodlivým karbidovým srážením je nejmenší, zaručuje odolnost proti korozi. Splňuje požadavky na zajištění kvality 304 ocelové pevnosti a 304L ultra nízkouhlíkové normy. Víčka potrubí jsou používána v mnoha průmyslových odvětvích a jsou spojena s koncem trubky, řízením průtoku a změnou směru dílů. Při nákupu koncového krytu trubky zvažte aplikaci, protože to ovlivňuje typ, tvar, velikost a trvanlivost požadovaného materiálu. Ocelové kupolovité víčka mohou být se závitem nebo se závitem, s různými tvary a styly.


Hot Tags: nerezové koncovky pro trubky, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like