Galvanizovaný kryt potrubí

Výroba a export vysoké pozinkované potrubí potrubí, máme 35 produktivní zkušenosti a jsou nejvíce profesionální společnost v Číně. Jako jedna z nejvíce naléhavých složek tlakové nádoby, pozinkované potrubí potrubí má mnoho forem a může být rozdělen do sférické, eliptické
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Galvanizovaný kryt potrubí

Výroba a export vysoký pozinkovaný potrubí, máme 35 výrobních zkušeností a jsou nejvíce profesionální společnost v Číně.

pozinkovaná trubka cap.jpg

Jako jedna z nejpalčivějších součástí tlakové nádoby má pozinkovaná potrubí mnoho tvarů a může být rozdělena na sférickou, eliptickou, talířovou, sférickou korunku, kuželovou skořápku a brzy s nejvyšší aplikací oválných trubkových uzávěrů. Víčko oválné trubice se skládá ze dvou částí: poloviny elipsoidu a rovného okraje (tj. Krátkého válce) o výšce H. Část Straight Edge se používá k ohýbání spojovací hrany elipsoidního pláště a válce se svařeným kloub potrubí a válce, aby se zabránilo nadměrnému namáhání okraje a tepelnému namáhání, a aby se zabránilo náhlé změně poloměru radiálního zakřivení na svarovém spojení potrubí a válce z pozinkovaného potrubí, aby se zlepšily podmínky namáhání svaru .

Ačkoli eliptický uzávěr je jen malá část, má důležitý význam a funkci pro rozvoj průmyslu. Těsnost náhradních dílů, ať už stárnoucí, délka života atd., Má na tento přístroj a zařízení významný vliv. Uživatelé, pravidelná kontrola náhradních dílů a údržba je možné otřít mazacím olejem a prodloužit životnost součástí. Navíc bych chtěl zmínit, že specifikace dílů je také velmi důležitá, ať již norma přímo ovlivňuje použití specifikací. Proto se spotřebitelé při výběru náhradních dílů, musí zvolit mít formální kvalifikaci výrobců, výběr výrobků se standardními specifikacemi. Během posledních několika let je menší než velikost pozinkovaného potrubí, ale kvalita produktu je nerovnoměrná. Zákazníci při výběru náhradních dílů, je nejlepší zajistit, aby druh materiálů, aby se zabránilo podvodům!

pozinkovaná trubka cap02.jpg

Hot Tags: pozinkované potrubí potrubí, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like