Tupo svařovaná potrubí záslepka

Jako výrobce zadek svařované potrubí zakončení Metleader dodává všechny druhy potrubních tvarovek, například koleno trubky, Přechodka, nátrubkem.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Tupo svařovaná potrubí záslepka

Jako výrobce zadek svařované potrubí zakončení Metleader dodává všechny druhy potrubních tvarovek, například koleno trubky, Přechodka, nátrubkem.

Butt Welded Pipe End Cap.jpg

Tupý svařované potrubí zakončení se používá pro svařování potrubních tvarovek, které jsou přivařeny na konci potrubí nebo nainstalován na vnějším závitem trubky pro potrubí. Pro zavření kanálu, funkce je shodný připojením potrubí. Ukoučení trubky zahrnuje čepici konvexní trubice, kuželové skořepiny, část variabilní průměr, plochý kryt a utahovací design port. Zadek svařované potrubí zakončení konvexní trubice caps patří: polokulová trubice, oválnou tyč čepice, čepice misky a kulového vrchlíku víko. Z hlediska síly z konvexní trubice cap postupně špatné polokulová trubice cap, ale obtížnost výroby, postupně převyšovaly.
Tupý svařované potrubí zakončení je také známý jako plug, kryt potrubí, přepážka, slouží k zavření kanálu, roli stejně jako potrubí, ale SZP lze přímo na potrubí, není potřeba jiné tvarovky. Ukoučení trubky zahrnuje čepici konvexní trubice, kuželové skořepiny, část variabilní průměr, plochý kryt a utahovací design port.

Butt Welded Pipe End Cap 1.jpg

Zadek svařované trubky krytka je zakončení na tlakové nádoby, a to je hlavní ložisko součástí tlakové nádoby. Těsnicí účinek. Jeden je na dno nádrže tlakové nádoby, druhá je na konci potrubí, není připravena rozšířit vpřed, pak použijte těsnění hlavy v podobě uzavřené svařované trubky. Výrobek se stejným účinkem jako hlava má slepé deska a čepici, ale dva výrobky lze demontovat. A po zavírací hlava je svařen, nelze rozložit. S jeho odpovídající potrubní tvarovky mají tlakové nádoby, potrubí, příruby, loket, tee, kříže a další produkty. Kvalita zadek svařované potrubí zakončení přímo souvisí s dlouhodobou bezpečný a spolehlivý provoz tlakové nádoby.

Hot Tags: tupý konec svařovaná potrubí víčko, Čína, výrobců, dodavatelů, rozměry

Dotaz

You Might Also Like