Ohyb z uhlíkové oceli s dlouhým poloměrem

Ohyb z uhlíkové oceli s dlouhým poloměrem

Ohyb z uhlíkové oceli s dlouhým poloměrem jsou potrubní tvarovky, které mění směr potrubí. Ohyby lze vidět na trubkách, které projíždějí, otáčejí a kolem nosníků. Vroucí ohýbací trubka má výhody dobré škálovatelnosti, vysoké odolnosti proti tlaku a malého odporu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ohyb z uhlíkové oceli s dlouhým poloměrem jsou potrubní tvarovky, které mění směr potrubí. Ohyby lze vidět na trubkách, které projíždějí, otáčejí a kolem nosníků. Vroucí ohýbací trubka má výhody dobré škálovatelnosti, vysoké odolnosti proti tlaku a malého odporu. Proto se často používá ve stavebnictví. Hlavními formami lokte jsou: loket různých úhlů, trubka ve tvaru písmene U, ohýbání tam a zpět (nebo slovo "B") a zakřivená zakřivená trubka atd., Ohyb z uhlíkové oceli s dlouhým poloměrem je potrubní tvarovka s libovolným úhlem ohybu, která se používá v ohybu trubky. Poloměr ohybu lokte je vyznačen R. Když je R větší, ohýbací část trubky je větší, ohýbací trubka je relativně hladká, R malá, trubková ohýbací část menší, zakřivená rychleji.


Ohyb z uhlíkové oceli s dlouhým poloměrem je trubka se třemi úhly ohybu. Střední úhel se obvykle stává 90 °, boční úhel 135 °. Obloukové ohyby se používají k obejití jiných trubek a obloukové ohyby se často používají v potrubí se sanitárním potrubím dodávaným studenou teplou vodou. Velikost trubky je určena průměrem, úhlem ohybu a poloměrem ohybu. Úhel ohybu se určuje podle výkresu a skutečné situace staveniště a poté je model vyroben, takže deska se vaří a úhel ohybu trubky je kontrolován podle vzorku. Model lze použít k vařiči kulaté oceli, průměr kulaté tyče podle velikosti výběru průměru trubky, může být 10-14 mm. Poloměr ohybu ohybu ohybu uhlíkové oceli s dlouhým poloměrem se stanoví podle velikosti průměru trubky, konstrukčních požadavků a příslušných předpisů. Ani příliš velký, ani příliš malý na výběr. Protože poloměr ohybu je příliš velký, nejen s více materiály, a část místa ohýbání potrubí je také velká, což přinese potíže sestavě potrubí; Poloměr ohybu je vybrán příliš malý, loketní stěna loktů kvůli nadměrnému prodloužení a řídnutí, takže její pevnost je snížena a ve stěně boční trubky lokte je stlačena a vytváří stav vrásek. Proto obecné pravidlo: poloměr ohybu ohybu za horkého varu by neměl být menší než 3 z průměru trubky. 5krát; Poloměr ohybu lokte vroucí za studena nesmí být menší než čtyřnásobek průměru trubky; Poloměr ohybu svařované lokte nesmí být menší než 1 průměru trubky.

carbon steel pipe bend

Hlavní příčiny poklesu kvality ohybu trubky o 30 stupňů a metoda pozornosti:

  1. Při ohýbání 30stupňového ohybu trubky trubka pod vnější silou, ve které je boční stěna vrstvy pod tahovým namáháním a řídnutím, vnitřním tlakovým působením a zahušťováním, se mění průřez spojové trubky. Proto je snadné způsobit pokles kvality ohybu trubky o 30 stupňů, takže máme různé úrovně tlaku v hodnotě RX a je jasné boční řídnutí, účelem je kontrolovat hodnotu RX a SX, abychom zajistili kvalitu.
    2.Přední část byla řečeno, proces ohýbání trubky o 30 stupňů, materiál mimo stranu tahu, poloha vnitřní tlakově neutrální osy se liší od metody ohýbání, při práci s horním ohybem (kompresním ohýbáním), když je neutrální osa asi 1/3 od vnější stěny, při ohýbání (ohýbání vzadu), neutrální osou ve vnější stěně 2/3.Takže je užitečné ohnout tenkostěnnou trubku a použít metodu ohýbání.Hot Tags: ohyb z uhlíkové oceli s dlouhým poloměrem, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit