3 palcový trubkový oblouk

Trubkový oblouk je zahnutá s kompletní sadou ohýbacích zařízení dělí na dva druhy studené vřít a hot push procesu. Nezáleží na tom, jaký druh strojů a zařízení a potrubí.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

3 palcový trubkový oblouk
Trubkový oblouk je zahnutá s kompletní sadou ohýbacích zařízení dělí na dva druhy studené vřít a hot push procesu. Nezáleží na tom, jaký druh strojů a zařízení a potrubí většina z nich slouží k ohýbání potrubí, zejména ropa, plyn, infuze, inženýrská mostní konstrukce.
Podle jeho poloměr křivosti rozdělit: lze rozdělit na velký poloměr loket a krátkého poloměru loket. Velký poloměr loket odkazuje na vnějším průměru trubky, jejíž poloměr křivosti je rovna 1, 5násobek doby že r = 1,5 D; krátkého okruhu loket odkazuje na jeho poloměr křivosti rovnající se průměru potrubí, r = 1.0 D. (d je průměr loket, R je poloměr zakřivení).

   image003(001).jpg


Specifikace 3 palcový trubkový oblouk:
Materiál: Uhlíková ocel nebo nerezová ocel
Velikost: 3 palce
Další metody: Push stiskněte tlačítko, forge, obsazení, atd.
Výrobní normy: rámci jednoduchých nebo složitých/ANSI, DIN
Connect metoda: zadek, svařování.
Plynulé: DN50-DN1200,
Svařované: DN50-DN1200


Dlouhé ohýbací poloměru a tečná délka rovné potrubí, aby svařovací bod méně potrubního systému, bude uložit práci a stojí v poli. Nejvíce běžné ohyby potrubí jsou 30 stupňů, 45 stupňů, 90 stupňů, poloměr ohybu jsou 3D, 5D, 7D, 10D, "D" zde znamená jmenovitý průměr tohoto ohybu.


Hot Tags: 3 palce potrubí ohýbat, Čína, výrobců, dodavatelů, rozměry

Dotaz

You Might Also Like