A234 WPB svařované ocelové potrubní tvarovky

A234 WPB svařovaná ocelová tvarovka je jeden druh uhlíkové oceli tvarovka. Materiál je A234 WPB a jsou přivařeny není bezproblémové. Velikost svařované tvarovka, které vyrábíme z 26 palců na 72 palců a materiál je ocelový plech.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

A234 WPB svařované ocelové potrubní tvarovky

Nedávno jsme exportovali dávky kování do Malajsie s velkým množstvím uhlíkové oceli A234 WPB potrubí. Před uvedením objednávky že tohoto zákazníka navštívil naší továrně jsou pro nás velmi spokojeni. Ve stejné době zvedli jednu otázku ohledně rozdílu mezi bezešvé ocelové potrubní tvarovky A234 WPB a A234 WPB svařované ocelové potrubní tvarovky.
Tento zákazník je přední obchodní společnost jejich hlavním odbytištěm je Amerika. Požadavek na kvalitu tedy velmi přísně. Pokud jde o otázku, která se zeptal:

A234 WPB Seamless pipe fitting.jpg

Rozdíl je především velikost, bezproblémové tvarovka je z 1/2" 36", svařované tvarovka je z 1/2 "velké velikosti bez omezení. Druhý rozdíl je aplikace, bezproblémové tvarovka obecně používá pro střední a vysoký tlak a teplota potrubí, svařované tvarovka obvykle používá pro střední a nízký tlak a teplota potrubí. Když se zákazník nás navštívili jsme pečlivě vysvětlit tyto body a jistě zárukou svařovaná potrubí armatury 100 % testování. Náš zákazník tak ovlivněn naší dobré vůle a očekávat vybudování dlouhodobé spolupráce vztah.
A234 WPB bezešvé fitinkové šroubení:

A234 WPB Seamless pipe fitting 1.jpg

A234 WPB svařované potrubní armatury:

A234 WPB Seamless pipe fitting 2.jpg

Hot Tags: A234 wpb svařované ocelové potrubní tvarovky, Čína, výrobci, dodavatelé, dimenze

Dotaz

You Might Also Like