Ocelové trubkové koleno

Ocelové trubkové koleno také nazývané trubkové koleno, které je vyrobeno z uhlíkové oceli, potrubí z nerezové oceli nebo z legované oceli. Typy ocelového trubkového kolena zahrnují bezešvé a svařované. Obecně je od 1/2 palec do 24 palců hladký, více než 24 palců je svar. Spolu s vylepšením výrobního procesu dosáhla velikost bezešvého typu až 40 palců.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ocelové trubkové koleno

Jak jsem se zmínil dříve, ocelové trubkové koleno také nazývalo trubkové koleno, ve skutečnosti nejsou zcela stejné. Kolená trubek a ocelové trubkové kolena jsou společné potrubní armatury, které mění směr proudění potrubního systému. Někdy mohou být zaměnitelné, ale ne stejné. Ocelové trubkové koleno se týká ohýbání určitého úhlu pro připojení dvou trubek. Mohou mít téměř jakýkoli poloměr ohybu a úhel. Kolejnice pro trubky se obvykle používají ke splnění specifických požadavků tepelným indukčním ohýbáním nebo zakřivením za studena. Koleno je koleno, které je založeno na standardu Ansi / asme B16. 9 (nebo en 10253 nebo jiný standard pro montáž). Poloměr ohybu lokte je obvykle 1,5 D nebo 1 D (kde D je jmenovitý průměr lokte), nazývané "loket s dlouhým poloměrem (LR koleno)" nebo "Krátké poloměry (koleno SR)", koleno úhel je obvykle 45 stupňů nebo 90 stupňů, někdy má také 30 stupňů, 60 stupňů, 180 stupňů a další speciálně konstruované lokty.

Ocelová trubková kolena může být použita pro odvodňovací potrubí. Jakýkoliv dobrý odvodňovací a odvodňovací konstrukce, ocelové trubkové koleno je velmi důležité. Ocelové trubkové koleno, které tvoří součást potrubního systému, musí vyhovovat specifikaci, aby se zabránilo selhání provozu. Jsou životně důležité, pokud jsou potrubí špatně kvalitní nebo nejsou v souladu s žádnou specifikací a pokud se jedná o kapaliny, které mohou být nebezpečné.

Hadicové koleno může být "nahoru" nebo má trochu větší průměr, nebo se přizpůsobit trubce nebo trubce, která je vložena a netvoří, může zachycovat nečistoty nebo hromadit nahromadění materiálu a způsobit zanášení ostrého vnitřního zdvihu. Nesprávně navržené trubkové kolena často selhávají v této kategorii, což má za následek zvýšený tlak a okamžité poškození kolena potrubí.

Koleno potrubí se používá hlavně pro změnu směru potrubí během aplikace na ropný a plynárenský průmysl, ropný průmysl, elektrárny a lodní průmysl. Tyto průmyslové odvětví obecně vyžadují vysoký tlak na trubkové koleno.

Ocelová trubka Elbow.jpg

Název produktu

Ubrousky z uhlíkové oceli .


Velikost

Bezešvé (SMLS) kování: 1/2 "-24", DN15-DN600.

Svařované tvarovky (švy) 24 "-72", DN600-DN1800.

Také přijímáme přizpůsobený typ

Tloušťka

SCH10, SCH20, SCH30, STD SCH40, SCH60, XS, SCH80, SCH100, SCH120, SCH140,
SCH160, XXS.

Typ připojení

Tlačítko svařeno


Standard

ASME, ANSI B16.9 / B16.28

můžeme také vyrábět podle výkresu a standardů poskytovaných zákazníky.

Materiál

ASTM

Uhlíková ocel (ASTM A234WPB, A234WPC, WPHY 42, 46, 52, 56, 60, 65, 70, 80.)


Povrch

Černý nátěr, antikorozní olej, lak nebo žárově pozinkovaný.

Aplikace

Ropa, chemikálie, strojní zařízení, kotle, elektrická energie, stavba lodí, stavba atd

Osvědčení

ISO9001-2008, certifikát CE


Hot Tags: ocelové trubkové koleno, Čína, výrobce, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like