Nerezové trubky kolena

Koleno trubky z nerezové oceli exportovány a poskytnutých předním dodavatelem Číny Metleader. Standard, provádí je ANSI/ASME B16.9 a materiálu včetně 304/316 a 304L / 316L. Velikost je od 1/2" 48". Jakýkoli dotaz zašlete na e-mail:salesdirector@metleader.com, skype:yangshumei_1985.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Koleno trubky z nerezové oceli
Nerezové koleno se liší od uhlíkové oceli loket, které je převážně z materiálů. Jeho chemické složení udrží povrch loket bez rzi a nebude zkorodované po dlouhou dobu. Z nerezové oceli se obvykle zvyšuje podíl Cr, Ni a jiných slitin na základě uhlíkové oceli, část obsahu se dostanete přes 20 %. Běžné typy nerezové oceli zahrnuje 304,304 L, 321,316,316 L, 1Cr18Ni9Ti, 0cr18ni9. První pár oceli čísel vyjádřených v číslech jsou Japonsko a americké oceli číslo vyjádřeno způsobem a ten poslední (1Cr18Ni9Ti) je čínský vyjádřené metoda.
Vlastnosti nerezové oceli je pevnost a tuhost index je nejlepší ze všech druhů oceli. Jeho nejvýznamnější výhodou je odolnost proti korozi, v chemickém průmyslu, papírenského průmyslu a další žíravé situace musí používat nerezové oceli. koleno 90 stupňů se používá hlavně pro instalace trubek z nerezové oceli pro připojení na potrubní koleno připojit dvě trubky se stejným jmenovitým průměrem nebo jiný jmenovitý průměr takže potrubí otočit 90 stupňů. Koleno je velmi důležité tvarovka. Když použijeme loket, což znamená, potrubí je třeba změnit směr.

image003_副本.jpg

Metleader jako nejrychleji rostoucí společností zapojených do výroby a vývozu sainless ocelové potrubní koleno. Koleno trubky dle ASME B 16.9 specifikace a použití vysoce kvalitního materiálu na výrobu, takže je vysoká kvalita a životnost je dlouhá. Jako náš Věčný cíl bereme vysokou kvalitu a vynikající služby. Dodáváme velké množství vysoce kvalitní nerezové koleno, které jsou porovnány s mezinárodními standardy kvality. Tyto lokty ocelové potrubí se používají speciálně pro chemický průmysl, chemických hnojiv, papíru nástrojařský průmysl a další odvětví. Kromě toho poskytujeme také služby OEM dle specifikace zákazníka.
Kapacita paměti je Metleader je velmi silný, a mnoho výrobků má velké zásoby, který poskytl stabilní a rychlé dodání. A že jsme se znovu rozhodli případech silné překližky nebo paleta. Ve stejnou dobu, pro malé výrobky (1/2 "na 3") karton a přizpůsobené obalu jsou k dispozici.

image007_副本.jpg


Hot Tags: nerezové trubky kolena, Čína, výrobců, dodavatelů, rozměry

Dotaz

You Might Also Like