Kolena z nerezové oceli s krátkým poloměrem

Nerezová ocel s krátkým poloměrem má různé stupně: 90 stupňů a 180 stupňů a 45 stupňů, také mají určitý specifický stupeň. Naše nerezové ocelové polotovary jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a byly přísně kontrolovány ve všech fázích výroby, aby zajistily kvalitu .
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Nerezová ocel s krátkým poloměrem

Nerezová ocel s krátkým poloměrem má různé stupně: 90 stupňů, 180 stupňů a 45 stupňů.
Náš nerezový ocel s krátkým poloměrem je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a byl striktně kontrolován ve všech fázích výroby, aby byla zajištěna kvalita. Tyto konstrukce z nerezové oceli s krátkým poloměrem odpovídají mezinárodním standardům kvality, odolnosti proti korozi, odolnosti a trvanlivosti. Poskytujeme také uhlíkové ocelové trubky s krátkým poloměrem a další potrubní tvarovky, jako je například příruba, které také podporují kreslení na zakázku. Naše oddělení pro dodávání produktů nabízí širokou škálu kombinací ocelových příruček a 90 ° poloměrů B21. Když nám u nás obdržíte objednávku, obdržíte výrobek, který se postaví osobě za svým produktem.

Nerezová ocel s krátkým poloměrem Elbow.jpg

Naši zkušení zaměstnanci skladu jsou připraveni vybrat si objednávku a jsou připraveni k dodání. Zabalíme trubku z nerezové oceli s krátkým poloměrem podle specifikace zákazníka a podle vhodných metod dřevěné krabice, palety svazků, balení v zámoří a tak dále. Víte, že vytvrzené nádoby (překližka, kov) bez popruhů by měly mít vnější zámek nebo sponu. (Lepidlo, hřebíky a šrouby nestačí.) Víme, že správné balení zboží je nejlepší způsob, jak zajistit, aby zboží dorazilo na místo určení bezpečně.
Dopravní politika
Dodací lhůta a datum dodání jsou založeny na "typu a množství" objednané oceli. Náš prodejní tým vám poskytne plán dodání, když vás cituje. Ve vzácných případech se rozvrh dodání může lišit, proto prosím kontaktujte naše obchodní oddělení při objednávce.
Objednávka bude vydána do 2 až 3 pracovních dnů a může trvat 5-10 pracovních dnů během přepravního procesu. Pokud je trubka z nerezové oceli s krátkým poloměrem mimo sklad, objednávka může trvat 2-4 týdny k odeslání.

Hot Tags: nerezová ocel s krátkým poloměrem, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like