Soklové svařovací koleno 180 stupňů s krátkým poloměrem

Krátký poloměr 180 stupňů je jeden typ ocelových trubek. Funkce lokte je obvykle změna směru potrubí. Materiál se týká uhlíkové oceli, nerezové oceli, legované oceli.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Koleno 180 ° krátký poloměr
Společnost Metleader se stala jednou z nejrychleji rostoucích společností zabývajících se výrobou a vývozem ocelových trubek. Náš krátký radiální loket přijímá standard ANSI B 16.9, protože s použitím vysoce kvalitního kovu je rozměr přesný, životnost je dlouhá.
Vezmeme vysoce kvalitní a vynikající služby jako naši výhodu. Dodáváme velké množství vysoce kvalitních 180 stupňů, které odpovídají mezinárodním standardům kvality. Tato armatura je široce používána v chemickém průmyslu, chemických hnojivech, ropě, zemním plynu, papírenském průmyslu, stavbě lodí a dalších průmyslových odvětvích. Dále poskytujeme služby OEM, které jsou plně v souladu se specifikacemi zákazníků.
Koleno je velmi důležité potrubí. Když používáme koleno, což znamená, že potrubí musí změnit směr. Kolej 180 stupňů lze připojit dvě paralelní trubky.
Metleader dodává vysoce kvalitní koleno, které lze použít pro různé aplikace. Tloušťka zadního oblouku byla testována a ověřena a jeho tloušťka může plně vyhovět standardním požadavkům, s trvanlivostí a přesností.

image003_ 副本 .jpg

Metleader má silnou paměťovou kapacitu a mnoho specifikací má velký inventář. Jako např. Loket 180 ° krátký poloměr s normami ASME / ANSI B16.9, JIS a DIN. Materiál se týká uhlíkové oceli A234 WPB, nerezové oceli a legované oceli. Všechny naše výrobky prošly přísnou kontrolou našeho oddělení kontroly kvality. A vždy si vybíráme silné překližkové bedny nebo palety jako obal, zároveň pro malé výrobky (1/2 "až 3"), můžeme také dodat kartonové obaly. K dispozici je také balení podle přání zákazníka. Tato opatření slouží k zajištění dodávek kvalitních výrobků zákazníkům. Protože velkokapacitní úložiště je dodací lhůta rychlá a v době kolem 25-45 dnů pro obecné objednávky.

image007 (001)

Koleno o průměru 180 stupňů společnosti Metleader lze aplikovat na ropu, ropovod a plynovod, chemické zpracování, elektrárnu, stavbu lodí apod.

image011_ 副本 .jpg


Hot Tags: svařovací koleno 180 stupňů, Čína, výrobce, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like