Koleno trubky výrobní proces

Koleno trubky výrobní proces

Uhlíkové oceli potrubí loket, vzhledem k jiné výrobní proces, rozdělujeme do válcovaných (extrudovaný) uhlíkové oceli loket potrubních tvarovek a studena válcované uhlíkové oceli loket potrubních tvarovek.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Koleno trubky výrobní proces

Uhlíkové oceli potrubí loket, vzhledem k jiné výrobní proces, rozdělujeme do válcovaných (extrudovaný) uhlíkové oceli loket potrubních tvarovek a studena válcované uhlíkové oceli loket potrubních tvarovek. Válcování za studena trubice se dělí také na kruhové trubky a trubky ve tvaru speciální.
Nyní Dovolte nám, abychom představili výrobní proces jednoduše tak, jak je uvedeno níže:
1. válcování za studena cs pravoúhlá potrubních tvarovek: kulaté trubky sochorové---topení – vrtání – žíhání – kyselina praní – tryskání – válcování za studena – tepelné zpracování---narovnání – hydrostatický testování – označení---Storeage
Válcování za studena metodou bezešvých ocelových trubek je mnohem složitější než za tepla protlačované uhlíkové ocelové potrubí loket. Jejich výrobní proces je v podstatě stejná jako první tři kroky. Rozdíl je v čtvrtém kroku, trubek kruhového polena po použití prázdné a žíhání, speciální kyselá kapalina pro moření. Po moření, použít olej. Pak následuje vícekanálový studené tažené (válcované za studena), speciálním tepelným zpracováním. Po tepelném ošetření bude rovnat. Po narovnání, ocelové trubky je zaslána bezva stroj (nebo hydraulickou zkoušku) pro vnitřní defektoskopie. Pokud jsou praskliny uvnitř ocelové potrubí, budou detekovány bubliny a další problémy. Po kontrola kvality také prostřednictvím přísné ruční výběr. Po kontrole kvality barva je postříkána číslo, specifikace, výrobních šarží a tak dále. a zvedla z jeřábu do skladu.
2.Hot válcované (extrudovaný uhlíkové oceli loket potrubních tvarovek): kruhová trubice sochorové → → perforace → tři roll zkosení válcování, převracení nebo vytlačení → vypnout kanálu → změny velikosti (nebo snížení) → chlazení → narovnávací → hydraulickou (nebo detekce trhlin) → označení skladu →
Surový materiál trubky válcované uhlíkové oceli loket je kruhová trubice sochory, sochory trubice je snížit o řezací stroj a zpracované na sochory asi jeden metr na délku a je odeslána do pece pomocí pásového dopravníku. Sochorové se zahřívá v peci při teplotě přibližně 1200 stupňů Celsia. Palivem je vodík nebo acetylen. Regulace teploty v peci je klíčovým problémem. Po vydání sochorové trubice musí být nošeny tlakem piercing díry. Obecně častější punch je kónického tvaru válce piercing stroj, tento typ piercingu efektivitu výroby stroje, kvalita výrobků, perforace expanze je velký, může nosit řadu potrubních tvarovek. Perforace sochory trubek kruhového průřezu po tři roll zkosení válcování, převracení nebo vysunutí. Po vysunutí odstranit trubice velikosti. Šlichtovacích strojů se otočí do ocelové embrya punch pomocí kuželové bitů vysokou rychlostí tvoří fitinkové šroubení. Vnitřní průměr potrubí je dána délkou průměru vrtáku. Po trubce, vstoupí do chladicí věže a chladí přes vodní sprej, a potrubní tvarovky se chladí a bude rovnat. Po narovnání, potrubí je zaslána bezva stroj (nebo hydraulickou zkoušku) pro vnitřní defektoskopie.

Hot Tags: koleno trubky výrobní proces, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like