Nerezová ocelová loketní trubka 2 palce

Máme mnoho špičkových trubek z nerezové oceli, které jsou 2 palce na skladě. Kolena z nerezavějící oceli je náš nejprodávanější produkt.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Nerezová ocelová loket
Máme mnoho špičkových trubek z nerezové oceli, které jsou 2 palce na skladě. Kolena z nerezavějící oceli je náš nejprodávanější produkt.
V potrubí je koleno armaturou, která mění směr potrubí. Podle úhlu jsou nejčastěji používané tři typy nejvíce používaných 45 ° a 90 ° 180 °, kromě inženýrských potřeb také zahrnuje 60 ° a další neštandardní úhlové lokty. Kolena z nerezové oceli je odlišná od kolena z uhlíkové oceli, je hlavní rozdíl materiálu, jeho chemické složení bude udržovat povrch loketního kloubu po dlouhou dobu nezhorší, nebude korodováno.
Kolena z nerezavějící oceli je obvykle na bázi uhlíkové oceli pro zvýšení vysokého podílu CR, NI a jiných slitin, obsah poměru může dosáhnout více než 20%.

image003_ 副本 .jpg

Název výrobku: Koleno z ušlechtilé oceli 2inch
Normy: ANSI, ASME, MSS SP, EN, DIN, GOST, JIS2220
Tloušťka stěny: sch10, sch20, sch30, std, sch40, sch60, xs, sch80, sch100, sch120, sch140, sch160, xxs, sch5s, sch20s, sch40s, sch80s
Materiál kolena SS: 304, 304L, 316,316L, 321
Další velikost: 1/2 "~ 72" DN15 ~ DN1800


Vlastnosti potrubí z nerezové oceli:
Trubky z ušlechtilé oceli mají nejlepší pevnost a houževnatost index všech druhů oceli, jejich nejvýznamnější výhodou je antikorozní, v chemickém papíru a jiné žíravé příležitosti musí používat nerezovou ocel, samozřejmě, cena je vyšší!

Aplikace:
Kolena z nerezavějící oceli: Kolena z nerezové oceli je široce používána v ropě, chemikáliích, jaderných elektrárnách, potravinářském průmyslu, stavebnictví, stavbě lodí, papírenském průmyslu, lékařství a dalších průmyslových odvětvích. .
Kolena z ušlechtilé oceli Použití: voda, nápoje, pivo, potraviny, petrochemie, jaderná energie, stroje, zdravotnické zařízení, hnojiva, stavba lodí, vodotěsná úprava, potrubí a tak dále. Široký rozsah použití, cesta od malých až po několik milimetrů, až několik metrů, od vysokého vakua až po vysoký tlak.

image007 (001)


Hot Tags: nerezová ocelová kolena 2 palce, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like