Ss dlouhý poloměr lokte

Jako továrna SS Long Elbow Elbow provádíme kontroly surovin, polotovarů, hotových výrobků podle standardu ISO.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

SS dlouhý radius lokte
Jako továrna SS Long Elbow Elbow provádíme kontroly surovin, polotovarů, hotových výrobků podle standardu ISO.
Kolena z nerezové oceli je odlišná od kolena z uhlíkové oceli, je hlavní rozdíl materiálu, jeho chemické složení bude udržovat povrch loketního kloubu po dlouhou dobu nezhorší, nebude korodováno. Ss dlouhý radius loket je obvykle na bázi uhlíkové oceli pro zvýšení vysokého podílu CR, NI a jiných slitin, obsah poměru může dosáhnout více než 20%.

image005 (001)

Název výrobku: Koleno z ušlechtilé oceli 2inch
Normy: ANSI, ASME, MSS SP, EN, DIN, GOST, JIS2220
Tloušťka stěny: sch10, sch20, sch30, std, sch40, sch60, xs, sch80, sch100, sch120, sch140, sch160, xxs, sch5s, sch20s, sch40s, sch80s
Materiál kolena SS: 304,304L, 316,316L, 321
Další velikost: 1/2 "~ 72" DN15 ~ DN1800


Vlastnosti potrubí z nerezové oceli:
Trubky z ušlechtilé oceli mají nejlepší pevnost a houževnatost index všech druhů oceli, jejich nejvýznamnější výhodou je antikorozní, v chemickém papíru a jiné žíravé příležitosti musí používat nerezovou ocel, samozřejmě, cena je vyšší!


Aplikace:
Kolena z nerezové oceli: Kolena z nerezové oceli je široce používána v ropě, chemikáliích, jaderných elektrárnách, potravinářském průmyslu, stavebnictví, stavbě lodí, papíru, lékařství a dalších průmyslových odvětvích v různých průmyslových odvětvích. hodnota.
Kolena z ušlechtilé oceli Použití: voda, nápoje, pivo, potraviny, petrochemie, jaderná energie, stroje, zdravotnické zařízení, hnojiva, stavba lodí, vodotěsná úprava, potrubí a tak dále. Široký rozsah použití, cesta od malých až po několik milimetrů, až několik metrů, od vysokého vakua až po vysoký tlak.

image009 (001)


Hot Tags: ss dlouhý poloměr lokte, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like